Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is strange-ben miért nem...

Sophie_1972 kérdése:

Life is strange-ben miért nem lehetett Chloét megmenteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ugye Warren mondta, hogy Max rengeteg visszatekerése miatt keletkezett a vihar. És a végső nagy döntésben választhatunk, hogy kit/mit áldozunk fel. Azonban Chloe feláldozásának semmi értelme! Egyrészt Max a kék pillangós képpel megy vissza oda, ahol még nem szórakozott az idővel, ezáltal a vihar sem létezik. Ahha. Álljunk meg egy szóra. A kép elkészülte előtt igenis használta már a képességét, ugyanis először Chloe meghalt, ezután tekert vissza, hogy megmentse őt. De nem baj, ennyitől talán még nem jön létre a tornádó. Azonban nem értem, hogy Chloét miért nem lehet megmenteni. Az idővel való szórakozást semmiben nem befolyásolja, hogy Max megnyomja-e a tűzjelzőt és megmenti-e a Chloe életét, ergo simán megtehette volna,ezzel megmentve Chloét ÉS Arcadia Bay-t. Miért nem keletkezik vihar, ha Chloe meghal, és miért keletkezik, ha túléli? Fuck logic. Lehet csak én vagyok hülye, mert ezzel a kérdéssel sehol nem találkoztam még, youtubereknél is úgy láttam egyértelmű, hogy Chloénak meg kell halnia. De én egyszerűen nem értem mégis miért, szóval valaki légyszíves magyarázza már el!

#WC #életmentés #Chloe #Max Caulfield #time rewind #idő visszatekerése #mark jefferson #Nathan Prescott
2018. aug. 24. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Köszönjük a spoilert, gratulálok.
2018. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Spoiler? Azert nem most jelent meg a jatek.


Kerdezo: Azert nem lehet megmenteni mert lezbikus. Meg hat neki az a sorsa hogy meg kell halnia. Ha nem menti meg nem modositja a ter-idot. Tudod a pillango effekt: a multban egy pici tortenes nagy valtozast idez elo.


Dehat igy is hulyeseg mert visszamegy, aztan szol mindenkinek hogy vihar lesz.

2018. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éves lesz a játék, kb minden létező platformra megjelent, aki akart már játszott vele. De tény, hogy nem óvatosabban is fogalmazhatott volna a kérdésben.
2018. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Meg csinalja a kepet, visszamegy, aztan megint meg csinalja. Melyikhez megy vissza? Oda ahol meg nem hasznalta vagyis az elsohoz, vagy a masodikhoz?
2018. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De befolyásolja. Ha Max visszautazik, akkor csak egy rövid ideig tudja befolyásolni az adott jelent, utána visszaugrik a saját idejébe, ahol a döntésének a következményeivel találkozik.

Ha megnyomja a tűzjelzőt, akkor minden pont ugyanúgy történt volna, mint a játék a során, mivel nem változtatott volna meg semmit. Tehát a sorozatos időmanipulálás ugyanúgy előidézte volna a tornádót.

Ha Chloe meghal, akkor Maxnek nincs oka visszaugrálnia mindig.

2018. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszi, már világos! :D Csak annyit nem vettem figyelembe, hogy a fényképpel ment vissza, elfelejtettem, hogy akkor csak kis időt tölthet ott, aztán irány a megváltozott jelen... Szóval köszi.

A spoiler miatt meg bocsi első...

2018. aug. 31. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Emellett meg Chloénak muszály meghalnia. A halálának meg kellett történnie, az univerzum is mindent megtett hogy eltegye láb alól a lányt, mint amikor véletlenül hasbalőtte magát, a vonat majdnem elütötte, fejbe lett lőve...Néhány halált nem szabad megelőzni es Max a természet ellen fordult amikor folyamatosan megakadályozta azt, a természet meg így akarta korrigálni a hibát.
2020. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az időmanipulálása okozza a vihart, hanem a történések befolyásolása. Vagyis azzal, hogy megmented Chloét azzal felborul az "egyensúly" és az univerzum (vagy bármi is az) megpróbálja helyreállítani. És egy saját elmélet: a város korruptsága idézte elő Max képességét. És ezért kell a végén Chloe és a város között dönteni, mert az egyiknek vesznie kell.
2022. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!