Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta San Andreas, szeretném...

HulbanTamas15 kérdése:

Gta San Andreas, szeretném modoltatni de nem igazán tudom hogyan kell, egy kis segítség?

Figyelt kérdés
szeretném modernizáltatni az autókat. de ugyanakkor nem szeretném azt hogy minden autó egy tunning sportkocsi legyen. de nem igazán tudom hogy hogyan kell modoltatni,néztem youtubeon videókat de eléggé komplikáltnak tünik. az igazi kérdésem az lenne...esetleg van olyan patch ahol meg vannak változtatva az összes kocsinak a modellje ami egy kicsit modernizáltabb autók vannak?-és olyan ahol nem csak menő kocsik vannak vagy ilyesmi.

2018. aug. 24. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha modolTATNI akarsz, akkor megkérsz mást, hogy telepítse helyetted....
2018. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nos... nekem nincs "valakim"
2018. aug. 24. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor a büdös életben nem fogsz modolTATni.
2018. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A leg több mod csak egy script amit elég bemásolni a játék
2018. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Jézusom.. na akkor újra!

A legtöbb mod csak egy script amit elég bemásolni a játék főkönyvtárába és működik is. Vannak olyan modok is amihez szükséges telepíteni a cleo-t ( [link]

A kocsik cserélése a legegyszerűbb.

Elsőnek is kell a GGMM program ( [link]

Ez simán a játék főkönyvtárába kell másolni majd el kell indítani. Ezután keresni kell egy kocsit amit tesztszik.

( [link]

( [link]


Mondjuk neked megtetszik ez: [link]

Ennek saját telepítője van ami azt jelenti, hogy nem lesz szükséged a GGMM toolsra.


Ha letöltötted kapsz egy "95098-audi-r8-v10-vorsteiner-2017.zip" fájlt. Kibontod pl az asztalra. Elindítod az exe fájlt majd bejön egy kis ablakban az a kocsi amit szeretnél telepíteni. Itt kiválaszthatod, hogy milyen kocsira rakja rá az új kocsit, de érdemes arra telepíteni amire készítették. A select gomb megnyomásával kiválasztod a játék főkönyvtárát majd katt az "install" gombra és kész is bent a kocsi.



Mi van akkor ha mondjuk megtetszik neked egy másik, de annak nincs telepítője? Akkor sincs gond!


PL ez: [link]

Letöltöd és kapsz egy "1532288849_BMW M5 Stance - BD GTA MODS.rar" fájlt. Kibontod. Lesz benne 3 fájl. Egy txt, egy dff, egy txd.

Elindítod a GGMM toolst.

Bejön maga a program és jobb oldalt felül lesz olyan hogy "Installer" gomb. Katt rá majd manual mod installer lehetőségre. Bejött a mod installer ablak. Itt van 8 lehetőség de nekünk ebből csak 2 kell még pedig a DFF model és a TXD textures.

A DFF mellett található egy kis mappa ikon amire rá kell kattintani. Ha sikerült bejön a Browse ablak ahol hozzá kell adni amit letöltöttél "washing.dff". Rányomsz egyszer majd megnyitás és már mutatni is fogja, hogy honnan telepíti.

Ugyan ezt meg kell csinálni a TXD fájlal is ugyan úgy mindent.

Ha sikerült hozzá adni mind a kettő fájlt akkor kattints az install gombra és kész is.

Ellenőrizi is tudod a GGMM toolsba, hogy sikerült-e még pedig úgy hogy baloldalt beírod a kocsi nevét azaz "washing" és mutatni fogja 3Dbe szépen a kocsit.


Sajnos lesznek olyan kocsik is amik hibásak. Azokat úgy fogod észre venni, hogy hibásan fog megjelenni a GGMM-ben. Ilyenkor a játék se fog elindulni vagy ha el is indul akkor kifagy egy idő után. Ilyenkor nem kell megijedni. Egész egyszerűen kicseréled egy másikra..


Előfurdalhat olyan is amikor leszedsz egy kocsik pl egy nissant aminek ugyan úgy washing a neve, de neked tetszik a bmw és nem akarod rá kicserélni de kellene a nissan is akkor fogod és egyszerűen átnevezed egy hasonló kocsira. pl admiral.dff admiral.txd

Nem igazán ajánlott de így is meglehet csinálni.


Asszem kb ennyi.. remélem nem hagytam ki semmit és bocs ha elírtam valamit majd valamikor kijavítom mert sietek.

2018. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó de amikor rá kattintok a ggmm-re egy hiba jön ki "to intall ggmm put "ggmm.exe" "gainterface.dll" "ggmm.txt" into exact same where your grand theft auto executable is.....és én ezt nem nagyon értem hiszen a gtasa.exe ott van.
2018. aug. 27. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Mind a hármat bemásoltad?

-GTAINTERFACE.dll

-GGMM.txt

-GGMM.exe

2018. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!