Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL roam probléma, mindig az...

LOL roam probléma, mindig az én hibám? Hogy oldjam meg az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Jelenleg platinum 1 vagyok EUNE. A játékok 90%-ban mágusokkal játszom miden (Syndra, Lux, Ori, Xerath, néha Veigar/Ziggs). A diamondot szeretném/szerettem volna elérni a szezon végére, de mostanában nem igazán megy a játék. Vannak szinte tökéletes meccseim, ahol megy a farm/push, és nem kapok ki nagyon idióta csapattársakat, akik segítenek, ha tudnak, és nem flamelnek. Viszont a napokban, ha a játékok többségében nyerem is earlyben a lanem, lose lesz a vége. Valahogy az én hibám is, azt tudom, de azt nem, hogy hogy tudnám megoldani. A gond az, hogy nem igazán tudok/szeretek roamolni, a csapattársaim pedig nem figyelnek a pingekre, miután 5x jelzek, még úgy is pusholnak. Utána pedig az én hibám, hogy 2v4 bot, én meg miden vagyok, és a Zed/Fizz/Talon le double killezte őket. Azután pedig én sem merek sokat csinálni a lanen, csak a torony alatt farmolgatni. Nem tudom, hogy lehetnék jobb, mit csinálhatnék másképp. Mindenkinek az a baja, hogy nem követem a midest, a supp nem tesz wardokat, az ADC soloba is pushol, én pedig nem tudom hogy follow-oljak egy Zedet, főleg ha egy assassin Kha/Eve/Nocturne enemy jg-vel is szembe kell néznem. Minden bokorba én sem rakhatok pink wardot, persze amikor csak tudok, veszek egyet. Tartok tőle, hogy missel a Zed, és akkor elindulnék bot sidera, mert az én botom annyira pushol, hogy nagy valószínűséggel a Zed ott lesz valahol. De mi van, ha elindulok, és egyik bokorban ott lesz, és rögtön ultival jön, vagy ha nem a Zed, akkor a Khazix szökik rám és a "follow" közben én is meghalok? Ezt csak azért írom, mert a régi időkben (silver/gold meccsek) ezért loseoltom sokat, mert vision nélkül mászkáltam erre meg arra, és amikor megjelent a Zed/Fizz én el is tűntem. Amint említettem, legtöbb esetben a supp nem wardol alaposan, én pedig minden bokorba nem rakhatok le egy pinket. Aztán ha valaki meghal az én hibám, mert vision nélkül nem követtem őt. Ez lehet, hogy csak az én elmém szövődménye, és túl félősen játszom, ami messziről nem egy jó playstyle, de amikor pingelek 5x, és mégis meghalnak, akkor tényleg az én hibám? Mit tegyek, voltatok ti már hasonló helyzetben? És ti hogy oldottátok meg? Köszi annak aki tud segíteni valamilyen formában, és bocsi a sok angol kifejezésért.
2018. aug. 25. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

próbáldd meg,ha chatbe írsz,hogy "zed bot"

egyetlen ötletem

2018. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem szeretsz roamolni, de muszály

Diamond 2

2018. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!