Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol: Support Lux - Platina/Dia...

Lol: Support Lux - Platina/Diamond szinten beválhat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy meg kéne próbálnom Lux supportként feljebb jutni. Jelenleg platina 2 vagyok, de el szeretném érni a diamondot. Szerintetek mennyire lehet jó, kínos lenne, vagy beválhat? A mostani metában úgyis inkább dmg-re van szükség, mint healre és pajzsokra, amint észrevettem. Brand/Zyra-val ellentétben Luxnak viszont még shieldje is van. :D Ami nem ad bónuszokat, de annyira simán lehet jó mint egy Lulu/Janna shield, nem? Annyira nem vagyok jó, sok Q-t misselek (draftban próbálkoztam), de ha egy betalál, akkor jöhet a full combo, és egy itemmel akár már egyedül is one shotolhatom az enemy adc-t. :D Szerintetek megérné rankedben kipróbálni? Vagy ott úgyis tapasztaltabbak és kidodgeolnak mindent, late gameben meg szart nem fog érni? Alapból Jannázok, vagy Morganázok, de mindig Pyke-okat, meg Brand/Zyrakat pickelnek ellenem, és legtöbb esetben csúnyán kisz.pok(kikapok). Pyke-ot már próbáltam amúgy, haverom ajánlotta, earlyben tényleg elég könnyű killeket szerezni vele, viszont ha már late game-ben vagy a Pyke support kb semmit nem ér. Ha a win-hez ennyire mocskosan kell játszani most (8.16) akkor Zoe meg Akali supportokat kéne pickelnem. A Janna meg Lulu stb kb. semmit nem ér, annyira nerfelve van minden, vagy van dmg, vagy vesztesz.
2018. aug. 26. 20:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Tegnap amúgy meg Rengar support ellen kaptam ki. XD Szóval eléggé elegem van ebből a játékból, most főleg, hogy minden hőst mindenhol játszanak(kivéve adc-ket azokat sehol). De azért tényleg el szeretném érni a diamondot. Viszont lehet letörlöm, ha még egyszer Rengar supp ellen kapok ki. :D
2018. aug. 26. 20:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedvencem az Ivern + Rengar duo boton: mindenhol bokor, és random rengar rádugrik..


Szóval szerintem akár be is válhat, ha jól játszol, de azért a csapat pick-jeit érdemes megnézni, hogy mennyire illik bele :D


Egy biztos - bár én ritkán adc-zek, de én szívesebben látnék magam mellett egy Zyrat, Brandet vagy Zileant, mint egy Luxot (lehet azért, mert többször volt a csapatomban egy elég béna lux :D )


Azért egy Janna ellen még mindig idegesítő játszani ;)

2018. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!