Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fps játékokhoz szerintetek...

Fps játékokhoz szerintetek melyik periféria lenne jobb?

Figyelt kérdés

(PC)

[link]

Vagy ez egy razer egérrel?

[link]

Indokot is szeretnék kérni. Köszönöm.



2018. szept. 2. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
tisztázzuk, PS-hez kell vagy PC-hez? Mert az egyik PS4-hez való, a másik meg PC-hez, nem mindegy.
2018. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pc-hez kell. Az egyik pc-hez való,a másik ps4/pc. Csak nem tudom melyik lenne jobb.
2018. szept. 3. 05:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy normális egeret egy normális egérpaddal? 20.000-25.000 Ft-ból kijönne az egész. Ha meg gyors egérsebességgel tolod, akkor meg akár 7-8-ból is... :D
2018. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon agyalágyultnak kellene lennie valakinek, ha egy ilyet megvenne PC-hez.
2018. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá,hogy melyik lenne a jobb. Linkelnétek nekem egy egeret meg egy billentyűzetet játékhoz?
2018. szept. 3. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik egy parasztvakítás, egyiket se ajánlom. Pc-hez normális gamer egeret válassz, ne ilyen futurisztikus izéket.
2018. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(Egyébként ha valaki nem ért hozzá, az miért mindig a legdrágább vackot linkelgeti? ezt sose értettem. Nem csak rád vonatkozik kérdező, hanem az összes hozzá nem értőre.)


Gyakorlatilag bármilyen egér jó lesz, de ez függ attól is hogy hogyan akarsz játszani. Ha nagyon lassú egérsebességed van játék közben, amivel a karodat kell mozgatni inkább mint a csuklódat, akkor érdemes venni egy valamivel drágább, de jobb szenzorral rendelkező egeret, mert a gagyibb nem bírja majd lekövetni a nagyobb mozgásokat. Ha csak szimplán egy helyben van a karod és a csuklóddal célzol, bármilyen egér megteszi, aminek egy minimális minősége van.

2018. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy 15 eurós shark force gaming egeret és egy 30 eurós madkatz billentyűzetet használok, amit kb 5 éve vettem. Nem a legdrágább a legjobb. Ha pénzt akarsz kidobni, akkor azt a fejhallgatóra költeném, ott jobban érződik a különbség.
2018. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!