Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik az airsoft...

Miért nem működik az airsoft fegyverem? (Lent) nektek csak pár perc, nekem viszont egy elég nagy dolog.

Figyelt kérdés
másféléve vettem 8 ezerért egy spring golyós pisztolyt,nem olyat mint ami a búcsúba van,hanem kicsit komolyabb, tulajdonképpen,lőttem vele és szerintem a golyó volt hibás,mert benne maradt,de szétszedtem,meg kivettem a golyókat,és utána azt vettem észre hogy ugyan működik,de nem lő el olyan messzire mint szokott, alapjáraton 25 méterre lő el, de most kb 10 méterig le lő el, mi lehet a baj? esetleg az egyik alkatrésszel lehet valami?Vagy mert letöröltem az olajat,ami az egyik alkatrészen volt? vagyis miközben próbáltam kivenni az alkatrészeket? Vagy mi lehet a baj? Nagyon szépen kérlek,segítsetek!
2018. szept. 10. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg milyen BB-t használsz. Ha állítható a hop-up ellenőrizd, hogy nem"e csak véletlen letekerted. A springes dolgok szörnyetegek elég nehéz őket csak úgy működési hibára rávenni. De ha sikerül akkor is könnyen szerelhető. Na ha hozzá értés nélkül piszkáltad, lehet meg sérült a hop-up, vagy csak nem úgy áll ahogy kéne. Nem tudom, hog, szedted szét. De olcsóbb új olcsó springed pisztolyt venni mint pótolni
2018. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!