Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben miért...

League of legends-ben miért játszok egyre szarabbul?

Figyelt kérdés
kb 2-3 hete nem találom magam a játékban. Ha nyerünk is kb olyan, hogy a csapat 4v5-ben lehozta, semmit nem teszek a meccsekhez. A main champemmel a legegyszerűbb laneket nem bírom megnyerni. Mostanában egyre kevesebbet is játszok.

2018. szept. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

régebb én is ezt éreztem

Elkezdtem egy törpefiókot, kiéltem magam, stompoltam a lanet. Más role-okat kezdtem,más champekkel, és élveztem. A régi ösvényemen (top) mostmár csapnivaló vagyok hacsak nem tankot játszok, de százszor jobb lett minden más ösvényen a teljesítményem, így visszatértem a régi fiókomhoz és élvezem az új champeket.

Ajánlom neked is.

2018. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó ötletnek tűnik.

Köszönöm a választ.

2018. szept. 21. 06:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes több accot csinàlni,és ha EUNE-s vagy, EUW-ben is regisztràlni,és fenntartani egyet.
2018. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább az lesz, hogy lefogom törölni a rákba. Ma is 12 meccs 11 lose az 1 win is bot game volt.
2018. szept. 21. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy te játszol rosszabbul. Én Karthus main vagyok amióta az eszemet tudom, de ahogy megyek feljebb a diviziókban, egyre kevesebbet teszek a meccsekhez vele.
2018. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!