Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes & Fidgetben az Sfbot...

Shakes & Fidgetben az Sfbot alkalmazása legális?

Figyelt kérdés
Akár a törvények, jog kategóriába is feltehettem volna a kérdést, de ott nyilván nem ismerik ennyien ezt a játékot. A kérdésem, hogy legális ez a program?
2018. szept. 20. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, tiltás jár érte.

Azonban a gyakorlatban nagyon pici az esélye annak, hogy tiltani fognak.

Max akkor ha valaki bejelent. :) Túl sok karakter van a botban, túl sok karaktered van egu szerveren belül, stb.

2018. szept. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha tiltják, akkor csak az adott karaktert tiltják, vagy magát az összes karaktert, amivel játszol?
2018. szept. 21. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az mfbot.de alkalmazást használod akkor nem tiltanak. Mert azt a Shakes and Fidget pénzeli (részben) de ez a Shakes-esek egyik ,,al csapata". Maga a képregény készítők, játék készítők... még a játékosok pénzelik. Ha valamennyi pénzt adományozol és segítesz nekik a nyelveknél akkor te is csatlakozhatsz a ,,csapatba".

Volt nemrég egy másik bot ami elvileg konkurencia volt nekik, az "sfbot", ami meg is szűnt. Nem volt olyan hosszú életű.


Én már közel 3 (három) éve használom az mfbot-ot. Jól működik és elégedett vagyok. A magyar nyelvnél sokat tudtam segíteni. Persze semmi sem jár érte cserébe, csak a jó érzés hogy segíthettél másoknak 😁😁

2019. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!