Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elmagyarázná valaki nekem?

Elmagyarázná valaki nekem?

Figyelt kérdés
Gta 5-be hogy kell autókat berakni? Azt tudom hogy kell hozzá az OpenIV program, de azon kivűl még valami? Videókba láttam hogy létre kell hozni egy külön mappát (mods) és abba másolgatni be mappákat. Azt is csináltam és nem sikerül. Valaki leírná nekem egy kicsit részletesebben? Köszi szépen előre is.

2018. szept. 25. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

(Mielőtt belekezdek, fontos, hogy megadd az OpenIV-nek a GTA V exe-jének a helyét mikor telepíted.)


Tölts le egy kocsit, pl. ezt:

[link]


A letöltés eredménye a 095b8f-GTR17_by_yca-y97y.rar fájl. Ezt tömörítsd ki egy archíváló progival (pl. 7-Zip).


Van egy Readme.txt fájl a mappában, ebben le van írva, hogy hová kell tenni a fájlokat. Ebben a példában az x64e.rpf-be.


Az OpenIV-ben bal oldalt van egy oszlop, legfelül az kell legyen hogy, "GTA V", alatta pedig "Installers", "scripts" stb. és még lejjebb van egy csomó .rpf fájl. Ebben az oszlopban válaszd ki az x64e.rpf-et.


Ha még nincs bekapcsolva, ekkor figyelmeztet az OpenIV, hogy kapcsold be az "Edit mode"-ot, ezt tedd is meg, ha még nem tetted volna, a felső sávban van egy gomb "Edit mode" felirattal.


Aztán követed tovább a Readme.txt utasításait, bemész a "levels" mappába, aztán a "gta5"-be és ott megnyitod a vehicles.rpf fájlt.


Ha ez megvan, kijelölöd valamilyen fájl menedzserben (pl. Windows Explorer, Total Commander) vagy az archíváló progid ablakában az importálandó kocsi fájljait (ebben a példában "elegy2.yft", "elegy2.ytd", "elegy2_hi.yft") és a bal egérgomb nyomvatartása közben áthúzod őket az OpenIV-ben a megnyitott vehicles.rpf fájlba.


Bezárthatod az OpenIV-t és elvileg mikor legközelebb elindítod a GTA V-öt, benne lesz az új kocsi.



Forrás:

https://www.youtube.com/watch?v=3u7xm4eFyls

(angolul van, de még ha nem is értesz angolul, látható benne, hogy hogyan kell csinálni, ha valami nem lett volna világos)

2018. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!