Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kapok kevesebb XP-T a...

Miért kapok kevesebb XP-T a World Of Tanks-ben? (többi lent) ˇˇˇˇ

Figyelt kérdés
Hali! Az lenne a kérdésem ,hogy valaki tudja, hogy miért kapok kevesebb XP-t az eddiginél egy-egy meccs után? Eddig akármelyik tank-al megvolt a winenkénti 1000 xp (kb.másfélszeres saját hp sebzés után) most meg 500-600 körül van. Egyes tierben mentem egy meccset úgy hogy nem lőttem semmit (nyilván nem véletlen) amit megnyertünk kemény 100 xpt kaptam (részletes jelentésnél nem ír baráti sebzés miatti büntetést és egyébként sem szoktam.) A válaszokat előre is köszönöm!

2018. okt. 7. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor kapsz tapasz pontot ha felderítesz, sebzel, bázist foglalsz vagy védesz, kilősz tankot és persze a modulsebzésért is. A másik dolog lehet hogy aktiválva volt a 100% xp bónusz cuccod, azért kaptál többet.
2018. okt. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!