Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó World of Warcraft...

Tudtok jó World of Warcraft szervert?

Figyelt kérdés

Jelenleg Taurin tolnám, ha nem MoP lenne rajta. Azt a kiegészítőt utálom... 342341 napi quest a további 134324 frakció mellett, ami csak rám vár (ha bármit akarok a kiegészítőtől). Az a kieg egy kínai rémálom.


Wow Freakz-en próbálkoztam még, de ott megfulladtam a bugokban mielőtt 110-re értem volna. Akkora lenyűgöző bugok vannak azon a szerveren, hogy ha 1x leáll, külön kell agyonverni őket. Külön használati utasítások vannak (ha vannak) a különböző legalapvető küldikhez a honlapon, mert nem bírták megcsinálni még csak ahhoz hasonlóan se, ahogy működnie kellene.


Wow Circle nem játszik sajnos, mert a szerver 90%-a orosz, és a ciril betűkkel nem vagyok jóban..


Warmane wow tartotta bennem a lelket egy ideig, a BC realmmel, (mivel a wotlk realm játszhatatlanul tele van majdnem állandóan) de már ott is kiégetett a szembe jövő ellenkező frakciójú Józsika, na meg az őt partyban egymásra állva követő 70es full pvp szettes Józsikb józsikc Józsikd Józsike, akiket csak azért tart fejlődés közben az oldalán, hogy ha szembe jön valaki, azt azonnal meggyakja (amit a szerver természetesen nem tilt). Tehát a botozás, meg a random bekövetkező teljesen megalapozatlan szerver szintű kommunista goldfelezés elüldözött onnan...

A Wotlk realmen pedig úgy hallottam ha fizetek röpke 10K forint körüli összeget, "kikerülhetem" a 0-24 tele lévő több ezres sorbanállást (mert 12K embert enged "csak" be a szerver, de tévedés ne essék, ennek legalább kétharmada a fent említett Józsika) de ha ezen átverekedném magam, ott a kegyetlenül és példátlanul működő Pay to win (had legyen pénzért Shadowmourne-ja is Józsikáéknak). Tehát.. Warmane nem valami kecsegtető szerver.


Classic szerókat inkább kerülöm mert nincs arra időm, és energiám, hogy 20 hónap múlva elérjem a 40-es szintet. Ja meg ez az egész 60as content dolog nem vonz..


Na és mielőtt jönnek a válaszok, hogy "menjél eredetizni" - persze, gondoltam erre is, és szeretnék is, de ha egy munkanélküli önköltséges egyetemista ki tud magából csikarni 12-13 ezret hogy megvegye a kieget, havonta fizetheti a 4-5ezreket, (ha tudja, de nem tudja) hogy egyáltalán játszon.. Régen benne voltam, csináltam, Legionben, de engem kiéget a Sub rendszer, teljesen. Én szeretek Casual módban wowozni, szeretem hogy akkor azt csinálok amit akarok, és nem görcsösen nézem a naptárat, hogy úr isten, ma nem wowoztam, vagy nem értem el benne semmilyen anyagi előnyt, és már csak 20 nap van hátra, jézusom, mit csináljak, készíthetem a kövi 4K-t ha egyáltalán akarom folytatni ezt a görcsölést..

Próbáltam farmolni is, de akkor az egész játék egy Farm simulator, aztán ha kipréselnék magamból 1 hónap alatt 180K-t amennyi kb jelenleg a wow token, a következő hónap ugyan ilyen lesz.. Farmolj, hogy farmolhass..

Egyébként én ezt Legion-ben próbáltam, ezt a farmolgatást, (haverok ajánlották, hogy üssek ki régi instákat, és adogassam el az itemeket, ha ezt 2-3 karakterrel minden héten megcsinálom, simán összejön pár ezres) de megakadtam vagy 40K goldon. Egyszerűen impossible, és begörcsöltet, és nem vagyok akkora kocka arc, és az egyetem se engedné, hogy úgy rákockuljak hogy tudjam fizetni goldból a bent maradásomat.


Tehát ha valaki tud ajánlani valami jó tört szerót ami nem szerepel a fentiekben, bármilyen kiegen (kivéve mop és classic) vagy értelmes hozzászólása lenne a leírtakhoz, azt megköszönném.



2018. okt. 13. 13:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még azt el felejtettem oda írni, hogy elég fontos szempont, hogy egy szerveren ne 500-1000ren játszanak.. Az már elég kevés ugye..
2018. okt. 13. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
igazából a tauri az, ami még mindig játszik, és köze is van az eredetihez. az már más kérdés, hogy játékos alig van
2018. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 a tauri még mindig játszik? :D maximum a kezdetektől ottlévő, adminspan haxxerek közt, akik minden kiegnél érdekes módon elsőként ütik ki a legnagyobb raidet és elsőként érik el a fullos pvp rankot, de mind1, túl sok player már úgy sincs rajta, tehát egymás között elszórakoznak még, amíg valaki fizeti a villanyszámlát.


Kedves kérdező: én mint a WotLK contentet, privát szerón, masszívan végigjátsztó player, kb pont egy éve, hogy az újdonsült anyagi helyzetem már bőven megengedte az origit, így meg is vettem a Legiont caklipakli. Hát körülbelül szűk 2 hónapot öltem bele 110lvl-en, mire rájöttem, hogy úgy nulla az egész már, ahogy van. Igen lehet rám mondani, hogy a szokásos BC/WotLK fangay vagyok, aki kizárólag ezt a két kieget képes elismerni és jónak tartani, mert abban játszott és előtte/utána már semmi sikerélménye nemvolt. Még igaz is lenne, pont ezért vettem meg az egész origi pakkot, hogy adjak egy esélyt a Legionnak, mint aktuális kiegnek és hát annak a játéknak, aminél minden ellenérzésem ellenére sem tudnék a mai napig megközelítőleg jóbbat sem mondani. De a WoW sajnos, tetszik nekünk vagy sem, már nem olyan mint rég, véget ért az elitizmus, amiért régen tényleg megérte otthagyni munkát, iskolát, ismerős személyt, bárkit, mert a játék pótolta az élménnyel, amit adott. Mára pontosan ez a farmoljál, hogy kiköhögd a gametimeot meg eltartsd a cuccokkal a felső hardcore, pár %-nyi réteget.


Én a negatív példádként említett Warmane wowot próbáltam ki először az origi feladása után, de a másodlagos WotLK szeró olyan kihalt volt, mint egy magyar falu utcája este 8 után.

Tovább kerestem, rá is találtam a másik még valamire való privát szeróra, ez volt a Dalaran WoW, de itt is rákellett jönnöm, hogy aki már évek óta ottvan, behozhatatlan előnyökkel rendelkezik hozzám képest, sosem tudnám utolérni az amúgyis szétextrázott szerver statokat és rankokat. Természetesen ez is max 2k+ player base-t jelentett, ne gondolj pörgős, lüktető, virágzó realmre.

Na ezután már csak kínszenvedés jelleggel próbáltam ki a WoW Mania szerverét, ahol már nem is questeltem, csak elmentem önigazolás jelleggel stormwindbe, hogy lássam ez is dead szeró, jött a törlés.


Natehát, mint ex-wowfüggő és máig jobb játékot megnevezni sem tudó illető mondom neked, hogy hagyd a wowot a francba. 2018ban már rég nem ugyanaz, mint egykor, ráadásul ez csak romlani fog. Minden kieg egyre jobban és jobban taszítja el a wow universe-t attól a tökéletes egykori balancetól, amit a vanilla-BC-WotLK létrát megjárva a fejlesztők egy teljesen kiforrott, hibátlan, határtalanul élvezhető játékká tettekk.

Én manapság, már 28évesen nem akarok szakítani a játékokkal, ezért nyomok régebbi vagy új, de az életet nem elvevő játékokat, csgo, dota2, forza3-4, farcry5, kingdom come stbstbstb csak példákat akartam mondani :)

Sokszor, nagyon sokszor eszembe jut még, hogy mekkora ász voltam a wowban és hogy én voltam a "nagyf@xú" rugó, akihez jöttek a főtérre tanácsért vagy csak ámulni a gearemen, amit kőkemény verejtékes és áldozatos, elitista munkával szedtem össze sokezer órát beleölve. Ebből mára az emlékeken kívül semmi nem maradt, úgyhogy tégy úgy, ahogy az origin meglévő sokmilliós játékosbázis (top: WotLK 11M -> aktuális új kiegflessnél max. 3-4M) is tesz, addig tedd le és felejtsd is el a wowot, amíg még nem tette a játák saját magát szánalmassá a szemedben és nem vesztettél semmit miatta. Hiába törlöd és installálod majd egymás után a játékokat, mert semmi nem ad annyit mint a wow, hidd el, hogy jobb lesz neked és a jövődnek is ha a gondolatát is feladod, hogy játssz vele.

2018. nov. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szívemből szóltál.

Nem is wowozok már hónapok óta, egyetlen pislákoló reményem hogy a Tauri áprilisban PTR-re bocsátja a Wotlk realmjét, ami teljesen 0-ról, elölről fog Wotlk élményt adni. Addig meg hagyom is, sose játszanék mopon legionon stb..

2018. dec. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!