Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy számítógépes játékot...

T}{under kérdése:

Egy számítógépes játékot keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy régi számítógépes játékot keresek, aminek nem emlékszem a címére. A játék egy oldalnézetes (azt hiszem platformer) játék volt és arról szólt, hogy van egy kisfiú és a hű kutyája. Otthon amennyire emlékszem a faházában egy saját kis tudományos laborja van. A kutyáját elrabolják valamiféle idegenek és a kisfiú elindul megkeresni a saját űrhajával (azt hiszem). A grafika meseszerű, régies (elég ratyi) és pixeles az egész, de nem szórakoztak a cenzúrával. A kissrác szétég, szétmarja a sav, vagy felfalják az adott halál okától függően. Egy ideje keresem ezt a játékot, de talán nem is volt annyira ismert, h csak egy sima kereséssel rátaláljak. Segítségeket kérem és a válaszokat előre is köszönöm!

2018. okt. 19. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Heart of darkness?

[link]

2018. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Heart of Darnkness, az elején van egy lézerágyúd is és a fekete szörnyeket azzal kell szétégetni (kb 2 map erejéig)
2018. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az! Heart of Darkness! Köszönöm, ezer hála!!!
2018. okt. 20. 03:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök hogy megvan, viszont az vicces, hogy nem találtál rá egy sima kereséssel. Ugyanis én beírtam Google-be csak a lényegét a kérdésednek (fiú+kutya+játék), és rögtön ez az első találat:

[link]

2018. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Le a kalappal, Ügyes vagy!
2018. okt. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!