Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam probléma?

Steam probléma?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy új laptopot és a problémám az lenne vele, hogy ha Steam-en néhány játékot probàlok elindítani a szokásos játék indításának előkészítése üzenet után nem történik semmi. A steam könyvtár-ban írja egy pár másodpercig hogy fut azonban az is eltűnik. Érdekes módon csak néhány játékkal csinálja ezt. Próbáltam mar azokat ujra leszedni és at vizsgáltattam a játékfajlok épségét is de semmi. Valakinek valami ötlet?

2018. okt. 25. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

pontos játék neve és a notebook pontos típusa?

Attól, hogy valami új, még nem feltétlenül megfelelő egy adott célra. Lehet újonnan 100e-ért meg másfél millióért is venni notebookot, nyilván van különbség a kettő közt.

2018. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több játékkal is próbáltam! Nyilván nem egy nagy gépigényű játékkal próbálkoztam csak egy CS:GO-val. Acer Aspire 5 a laptop. Természetesen nem egy gamer laptop de a spec-jei nek bőven elégnek kéne lennie. Valamint ha nem lenne elég a gépigény se ezt kellene, hogy csinálja.
2018. okt. 25. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Acer Aspire 5 egy csoport, ebből van kb 200 változat, szóval melyik van neked?

A517-51G-890Y (ami kb 300e)?

vagy az ennél drágább A517-51G-890Y -ra gondolsz?

vagy egy A515-51G-36V0 van (ami fele annyiba se kerül mint bármelyik felül)?


Mivel új a notebook, gondolom a gép még frissíti magát, a fontos frissítéseket fel kell rakatni a windows-zal, emellett kézileg rakd fel:

-Microsoft Visual C++ Redistribute 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015

-Videokártya legfrissebb illesztőprogramja (amit neked kell megkeresned, én is megtehettem volna, ha pontos gép típust írsz, de nem azt adtál meg, így rád hárul a keresgélés a gyártó oldalán)

-Az illesztőprogram telepítése után DirectX kézi telepítése

Ezek általában elég jól lefedik, miért nem szokott elindulni. Bónuszként felpattinthatsz egy Java-t is, de a cs:go-hoz pl nem kell.

2018. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ! Acer Aspire 5 A515-51G-546E a típusa a laptopnak. A legtöbb dolgot már felraktam rá (java, legújabb driver, C++ is van rajta mivel programozást tanulok). És Direct X is van rajta. És éppen ezért nem értem mi baja a steam-nek :/.
2018. okt. 25. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Lépj ki a steamből (jelentkezz ki) és jelentkezz vissza, néha nem veszi be a szoftver frissítést, amikor felraksz dolgokat, ami kéne neki. Illetve ugyan ez a helyzet a nagy windowsos frissítéseknél is, az én gépem pl több mint 3 éves, de win10 mikor frissít egy nagyot újra be kell jelentkeznem mert valami mindig elállítódik.


Ha ez sem megy, akkor viszont maradnak a driverek újrarakásai (előre letöltöd, letörlöd a régieket, mint hang, videokártya vezérlés, újraindítod a gépet, majd felrakod őket ismét).

2018. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Illetve az írt C++ Redistribute nem maga a fejlesztői környezet (tehát nem a Microsoft Visual Studio), azért írtam annyi évszámot, mert azokat egyesével le kell tölteni és telepíteni mind, ha még nem tetted meg.
2018. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget! :)
2018. okt. 25. 17:44
 8/8 Mohai Ferenc 1975 válasza:
Neked megoldodot?
2021. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!