Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 játékkal xbox 360...

6ix9ineallahuakbar kérdése:

Gta 5 játékkal xbox 360 konzolon jelentkezett probléma?

Figyelt kérdés
Megvettem a lemezt, erről a dolgokat rátelepitettem egy pendrive-ra, a jatékot 50%-ig tudtam játszani. Ezután kiírta, hogy ahhoz, hogy tudjak jatszani a játekkal, frissítés/további adatok letöltése szükséges,tegyem be az 1-es (telepítő) lemezt. Letelepítés után ott ragadtam a rockstaros töltőképernyőn, az üvegtörés hang után a kepernyő elsötétül, majd újra a rockstar töltőképernyő jelenik meg,a játék nem tölt be. Mit próbáljak meg csinálni vele?

2018. nov. 6. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam ilyennel soha, de ami tehetsz az az hogy letörlöd a lemezfájlokat (a menést ne) és újra beteszed az első lemezt és feltelepíted az elejéről. Én csak egyszer telepítettem a játékot és soha semmi gondom nem volt vele. Igaz én mindkét lemezt telepítettem. Az elsőt az installt úgy hogy elindítottam és telepítette magát ahogy kell, a másodikat (play) pedig magával az Xboxal. Berakod (ha magától elindul visszamész a dashboardra), rámész az ikonjára és game options alul (x talán) aztán install. Így kell vagy 16 GB hely a játéknak, de soha nem volt töltési gondom.
2018. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!