Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert akad ennyire a Minecraft...

Miert akad ennyire a Minecraft? (Video lent)

Figyelt kérdés

A gepem :

-4Gb ddr2 800mhz ram

-2Gb Nvidia Geforce Gt640 videokartya

-2,7Ghz IntelR Dual Core E5400 Proci


1.12 hibatlanul fut ,de az 1.13 nem.

Javas verzioban van csak ez , Windows 10es verzioban az 1.13 is jo. (Csak hogy en javason akarok jatszani ismerossel)


Főbb beallitasok :


-Grafika : Gyors

-Simitott megvilagitas : Ki

-Vsync : Ki

-mip lekerdezes merteke :4 (amugy ez mi?)

-Entitas arnyek : Ki

-Latotav 8 Chunk

-max fps 120

-kamera billeges : ki

-felhok : gyors

-reszecskek: csokkentett

-vbo-k : ki (ez mi?)

- biomok kozti atmenet : 5x5 (ez mi?)


Videó :


[link]



2018. nov. 8. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy több memóriát engedélyezel a játéknak.

Launcherben Indítási beállítások, ott kapcsold be a haladó beállításokat, majd kattints arra a verzióra amivel játszani szeretnél. Ott kapcsold be a JVM argumentumokat és abban a sorban a "-Xmx1G" részt írd át pl "-Xmx3G"-ra. Mert alapesetben csak 1 gigát engedélyez a játéknak, lehet ez megoldja.


A biomok közti átmenet pedig a különböző hőmérsékletű vizeknél látszódik, hogy hány blokkon keresztül menjen az átmenet pl a langyos és a meleg víz között, mert ügye az 1.13-ban mindegyik víznek más a színe.

2018. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megprobalom es jelzek ,ment a zold
2018. nov. 8. 18:04
 3/12 A kérdező kommentje:

2Gb volt alapbol ,adtam neki 3at,de meg mindig nemjo sajnos. 4Gb van osszesen a gepemben ,adhatok neki 4et is? A rendszer is fogja tudni hasznalni azt ami kell?


A processzor nem lehet az oka? Bar boven adja azt a szintet amit elvileg kellene a mc-hez

2018. nov. 8. 18:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem szoktad használni, megpróbálhatod még az Optifine modot is, ami eléggé megdobja az fps számot és rengeteg beállítási lehetőséget is ad. Ha ez sem használ akkor sajnos nem tudom. Lehetséges, hogy gyenge neki a processzor, mert az 1.13-nak valamivel nőtt a gépigénye.
2018. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszi.

De ennyivel jobban lenne optimalizalva a Windows10-es kiadas? Mert ott minden jo.


Tenyleg nott,most neztem ,mar a minimumnal is 3,1Ghz procit ir ,ami szerintem nevetseges.

2018. nov. 8. 19:00
 6/12 anonim ***** válasza:

A 3.1 GHz 1 magos gépre vonatkozik, a tiedben 2 mag van, így nem ez a baja.

Java-t mikor frissítettél?

Egyébként meg igen, a win10-re kiadott jobban optimalizált, mivel a Java minden platformon fut, nem annyira specifikus.


Látótávot ha tudod húzhatod még lejjebb, az is segít a gépednek, illetve semmi más ne fusson a háttérben, tehá böngésző, skype, stb lődd le őket.

2018. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja ezt nemtudtam. Nem lehet ,hogy a Minecraft azok koze a jatekok koze tartozik amik nem kezelnek tobb magot?

A latotavot probaltam lejjebb huzni ,konkretan a legalacsonyabbra raktam,de semmi. Majd az Optifine-t fogom kiprobalni ,bar elvileg most is booooven mennie kellene szepen ,tehat lehet ,hogy nem a gepemmel lesz problema.

2018. nov. 8. 20:57
 8/12 TomiXX1 válasza:
Há Neszórakozzámá Enyim Sokkal Rosszabb 6-15 fps
2018. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TomiXX1 válasza:
Minden Offra Nyomva
2018. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tehat en megvettem X osszegert egy jatekot ,amivel most gondok vannak ,hiaba van meg leiras szerint a gepigeny ,de nyugtasson az ,hogy neked rosszabb?🤔
2018. nov. 10. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!