Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Destiny 2-ben vki segítene?...

Destiny 2-ben vki segítene? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát most ingyenesen letölthető a D2, le is töltöttem, játszom is már, viszont egy-két dolgot nem értek (mert angol). Hogy azt tudom, hogy lehet fegyvereket stb venni, de vannak vmi bounty-k vagy mik bizonyos árusoknál amik bonusokat adnak, ez mire való? MIt ad? Valamint elmenti a játék az adott helyzetet, ha kilépek (mert nincs save opció). Mert minden belépésnél a szállítóhajó jön elő...

2018. nov. 14. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bountyk azok különféle feladatok amiket teljesítve kapod a jutalmakat, illetve ment automatikusan, marmint az elért dolgokat, állást szerver szinten menti.
2018. nov. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azokat mindig meg kell venni, hogy menteni tudjál??


És a játék annyi, hogy jönnek a szörnyek, kinyírod, azt mész tovább?

2018. nov. 15. 02:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mentéshez nem kell semmi, a bountyk jutalmat adnak a különféle fealadatokért.
2018. nov. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a játék angy része ez, mármint az endgame tartalom is jórészt grind, bár lehet menni 3-man vagy épp 6-an raidere, illetve ott vannak a pvp modok is.
2018. nov. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
látom, a játék open world, a skyrim-hez tudnám hasonlítani, tehát ki kell tapasztalni... Amugy olyan repülőket amire rá lehet ülni, hol lehet szerezni? mert nekem szörny ölések után szokott dobni felszerelést, stb de olyat nem... Lootboxokba sincs...
2018. nov. 15. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Bountyk után is szokott jönni ritkán.
2018. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!