Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy is van az egérbeállítás...

Hogy is van az egérbeállítás Overwatchban? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát néztem listákat profikról hogy milyen egérbeállításokat használnak, és a legtöbben 400/800/1600 dpi-t, 6/8 játékon belüli egérérzékenységet, és 36/38/45 scope-érzékenységet a snipernél.

Nos, én ezt be is állítottam magamnak, és az eredmény egy elképesztően lassú mozgás, az egeret 3x kellett megrántanom hogy kicsit megforduljak. Most komolyan ezen a felbontásokon játszanak? Vagy én állítottam be rosszul valamit?

Az egerem: Asus GX860 ROG, max dpi: 8200

(egyébként alap pc-éshez 3200 dpi-t használok)



2018. jún. 7. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy használd, ahogy neked kényelmes. Ezek a profik úgy tolják, hogy van egy hatalmas egérpadjuk, nagy hely az asztalon, és az egész karjukkal mozgatják az egeret. Effektív, de nehéz megszokni, illetve szükség van rá, hogy legyen akkora asztalod, helyed, meg széked, hogy kényelmes testtartással ülj, ne akadjon meg a karod, stb.


Én megpróbáltam, de feladtam, nem jött be.

2018. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!