Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of Persia The Forgotten...

Prince of Persia The Forgotten Sand, már cracket is letöltöttem hozzá de nem jó?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Prince of Persia The Forgotten Sand nevü játékot.Feltelepítettem és amikor indítanám akkor beadja az update képernyőt az végigmegy és semmi sem történik.Mi lehet a baj már cracket is letöltöttem?
2010. jún. 26. 13:48
 1/4 anonim válasza:
nem jó a crack
2010. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 cracket töltöttem le hozzá
2010. jún. 26. 14:39
 3/4 A kérdező kommentje:

ja bocs lemaradt pár dolog


letöltöttem hozzá 5 cracket és egyse volt jó de az update képernyő végigmeg és elkezd tölteni de semmi.amúgy meg win 7-em van és a gépigénynek megfelel a gépem.

2010. jún. 26. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellet volna hagyni hogy updateljen a játék. Állatába az ilyen updetelős játékoknál nem a parancsikonját kell elindítani, hanem azt amit felülírtál a crackel. Tehát szerintem rakd újra aztán pedig ne indítsd el, crackeld és ha a crack file exe végezetű akkor azt amit felülírtál vele azt indítsd el. Az ikonoknál töröld azt amit a gép rakott ki nehogy updateld véletlenül.
2010. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!