Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem ment az Assassin's...

Miért nem ment az Assassin's Creed Odyssey?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy használ automata mentést, mint az Origins-ben, aztán amikor legközelebb elindítottam, nem tudtam folytatni a játékot, csak "New game" opció volt. Másodjára figyeltem, hogy minden küldetés után mentsek manuálisan, de ennek ellenére sem tudtam folytatni mentéstől, hasonlóan csak elölről tudtam kezdeni.


Erre tud valaki valamilyen megoldást?

(Igen, a játék tört verziós, nem eredeti.)


Köszi szépen a javaslatokat!



2018. nov. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz ezzel a módszerrel működnie kell:


Dokumentumok/CPY_SAVES mappára jobb klikk, tulajdonságok. Általános fülön "Speciális..." Azon belül pedig tegyél pipát az "A fájltulajdonságok mellett tartalomindexelés engedélyezése a mappában levő fájlokhoz" elé. Illetve ha valamelyik másiknál van pipa, akkor azokat vedd ki. Okézd le és próbáld meg ezután.


Egyébként ment a játék automatikusan, csak nem látja a mentéseket, ezért nem tudja betölteni.

2018. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😀
2018. nov. 27. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem bohóckodom tört játékokkal. A Far Cry 4 is ilyen volt. Meguntam és inkább megvettem :D
2018. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakinek nem működne az előző módszer, ajánlom figyelmébe ezt a pár másodperces videót. Nekem segített, és most már tökéletesen működik.


https://www.youtube.com/watch?v=3XL831n5NM4

2018. nov. 28. 23:52
 5/5 Valentinius válasza:
Nálam az eredeti Originsnél próbáltam egy kicsit régebbi mentéstől, újarajátszani egy részt, de egyszerűen eltűnt. Lehet, hogy felűlírta az újabb mentés az eggyel régebbit. Na mindegy, mert erre úgysincs megoldás.
2021. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!