Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 Online, milyen céget...

Gta 5 Online, milyen céget ajánlatok, ha egyedül játszom?

Figyelt kérdés

Vissza szoktam évek után pár hete a gta-ra, de amikor én abbahagytam, nem volt se irodaház, se club house, se bunker.


Egyedül szeretek játszani, mert nem szeretek függni másoktól. Milyen céget/befektetést ajánlatok, ha teljes mértékben egyedül vagyok és leszek is minden küldinél?

3, nagyon max 4 millióm lenne rá, illetve irodám és club house-om már van. (Már ha ez a neve.)


Esetleg érvek egyik és a másik mellett?

Köszi a válaszokat.


(Egyébként ha night clubb-ot veszek, az csak szórakozás, vagy pénzben is megéri befektetésben?)



2018. dec. 1. 03:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A nightclub az nem csak hogy megéri, de konkrétan ha az van akkor más nem is kell, csak legyenek meg mellé a biker businesseid. Utána ráállítod a technikusokat, és folyamatosan termeli a pénzt úgy hogy nem kell semmit csinálnod csak ha már elég cucc van eladnod. Milliókat lehet vele keresni szinte 0 erőfeszítéssel.
2018. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Ohh későn jött a válasz, mert már elszórtam a pénzem😅

Vettem egy irodát, egy garázs autó lopáshoz, és egy bunkert is. (Meg véletlen rányomtam arra az 1 milliós kamionra is ehh)

Viszont azt hittem a night club az csak egy luxus cikk, és azt akartam a legvégére hagyni. De akkor kocsi eladásból az első alkalommal amint összegyűlik az ára, akkor veszek is egy ilyen bárt.

Van lényege hogy a város melyik felében veszem?

2018. dec. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!