Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a Forza horizon 3?

Miért szaggat a Forza horizon 3?

Figyelt kérdés

Nos, először is maga a gépem képes FullHd medium futtatására a játéknak.

A játék jól működött, elég sokáig, azaz nem szaggatott, de a későbbiekben egyre többször tette ezt meg. Úgy érzem, hogy a pályabetöltéséhez lehet köze, mert ahol egyszer jártam, nem szaggatott (de játék újraindítás után már igen). Mostanra ott tartok, hogy elindulni is képtelenség, úgy szaggat, teljesen alja grafikai beállítások mellett. Muszáj voltam már letölteni tört verziót is, hátha az jobb, de ott ugyanez... konkrétan a játék prológusa olyan, hogy 10 mp kell 1 méter megtételéhez 50km/h felett.

Abban biztos vagyok, hogy a vinyóm pörög, mint az állat az elülső jelzőfényem úgy világít, hogy majd kiszakad a helyéről...



2018. dec. 3. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy egy másik program nagyon eszi a ramot és ezért kevesebb hely marad a játéknak.
2018. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy lemez töredezettség mentesítést. Nálam tavaly februárban megoldotta nagyjából ugyanezt a problémát, csak a Ghost Recon Wildlands esetében.
2018. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat, a 2. hsz jelentosen segitett!
2018. dec. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!