Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan ne legyek toxic játékok...

Hogyan ne legyek toxic játékokban?

Figyelt kérdés
Vesztésre állunk, van egy jó az enemyben, kikapunk egy teamfight-ot vagy valami ilyen és ha az enemy bemondja hogy gg akkor én már szidom őket rendesen, vérnyomásom az egekben. Volt érte már büntetésem is, de az a baj, hogy ez a valóságban is így van csak ott nem kezdem el szidni csak felidegeskedek, de rendesen. Egyszerűen nem tudom elviselni, hogy valaki legyőz. Én ellenfélnek semmi jót nem kívánok meccs előtt meg iylenek. Pl.: játék elején gl hf, de az ellenfélnek miért legyen szerencséje? Ne is szórakozzon, kapjon ki, hisz arra van, nem? Nos kb. ilyen felfogásom van, néha rossz helyzetbe hoz, mit csináljak?
2018. dec. 4. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne játsz multiplayerekkel, nem neked való, idegbeteggé tesz és mások játékát is csak rontod ha idiótán viselkedsz a chaten, én már ezért mentem el csak a singleplayer játékok felé, itt legalább senki nem küld el az anyámba csak azért mert nem tud veszteni, illetve én se idegesítem fel magam ha törött kezű ütődöttekkel kerülök egy csapatba akik egymást vagy engem lőnek (pl wotban).
2018. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pszichológus. komolyan

vagy játssz olyan emberekkel akiket szeretsz

pl fifát

és akkor átéled azt hogy ha mindig nyersz, senki nem játszik veled, illetve hogy öröm az is, ha a másikat hagyod nyerni

2018. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, hogy gondoltam már pszihológusra én is.

Amúgy egy fontos részletet higyatam. Akkor idegeskedek ha az ellenfél sokkal jobb, ha úgy kapok ki, hogy hajszálon függ egész játék alatt, hogy ki nyeri meg akkor nem idegeskedek, sőt még gg-t is beírom. De ha már az első percben látszik, hogy na ezt kikaptuk akkor attól ideges tudok lenni. (egyébként a játékok: Dota 2, néha R6 Siege)

2018. dec. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!