Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a The Sims 3?...

Miért akadozik a The Sims 3? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrégiben beszereztem egy új gépet és kipróbáltam rajta a Sims 3-at és rettenetes teljesítményt produkált. Magas/közepes grafikai beállítások mellett játszok 1680x1050-es felbontáson és a játék nagyon akadozik. Amikor elautózok egyik helyről a másikra lassan tölti be a pályát. Helytől függetlenül mikor forgatom a kamerát lemegy az fps 50-60ról 5-10re (ledroppol vagy mi.....) Mondom ezt úgy, hogy közbe játszok a gépen Sims 4-et az teljesen rendben van,NFS Payback-et.GTA V-öt is. Tudnátok segíteni? ((Remélem érthető voltam, nem akartam sztorizni csak így tudtam leírni. :) ))


A gép: AMD A10-7700k 3,40 GHz

Radeon R7 260x

8GB DDR3 ram 1600MHz



2018. dec. 23. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

milyen op rendszer van a gépen?

Sims3 win7 felettit nem szereti, hiába van kompatibilitási mód, plusz a 260x kártya illesztője se kezeli túl jól, hiába van hozzá illesztő.

2018. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Heló. Windows 10-em van.
2018. dec. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!