Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The elder of scrools online,...

The elder of scrools online, hogy működik elég ha megveszem a sima játékot meg a summerest kiegészitőt? Vagy fizetni kell előfizetést is hogy legyenek dlck? Ezek a dlck fontosak? Egy kis felvilágositás kéne

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Van az alapjáték, amivel az alap területekre tudsz elmenni küldizni, craftolni stb.

Utána vannak a DLC-k, amiket ha megveszel csinálhatod a kiegészítőkben található küldetéseket, ha jár mellé terület, akkor elmehetsz a kiegészítő új területeire, ha van benne új instance/dungeon, akkor elmehetsz oda tárgyakat szerezni vagy épp új tárgyakat készíteni, amik az adott DLC-vel jöttek be a játékba.


Ha nincs meg a kiegészítő, akkor értelem szerűen a játékhoz adott pluszt nem tudod használni.


Az előfizetéssel annak időtartama alatt megkapod az összes DLC-t (de csak amíg tart az előfizetés, ha lejár akkor már nem, csak újbóli előfizetés alatt), szóval minden DLC minden tartalma elérhető az alap játékkal együtt, mintha megvetted volna őket külön.


Szerintem első körben elég megvenni az alapot és ha tényleg tetszik, akkor gondolkozz előfizetésen vagy a DLC-k megvásárlásán. Nekem nem tetszett, a fejlődés része rendben, de az end-game számomra silány volt, pedig én sok mmorpg-t próbáltam (end-gameig elnyújtva, TERA, WoW, Giuld Wars 2, Neverwinter, Aion, Perfect World és társai), plusz amikor ott hagytam tobzódott a bugoktól, amit a saját fejlesztői nem tudtak kijavítani (tipikus Bethesda hozzáállás, összedobtak valamit félkészen, csak mivel itt hivatalos szerver van, nincs modder, aki helyrerakja a saját bénázásukat, lásd Skyrim, ha modolni akarod először le kell szedni az unofficial patch-eket amik helyrerakják a Bethesda kódját).

2018. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a teljeskörű segítség nyújtást! Ettől féltem hogy ha nem fizetek elő nem teljes értékű a játék, eleget költöttem már WoW előfizetésre, nem akarok még egy játékra előfizetni újra, de nagyon sajnálom egyébként mert videók alapján nagyon tetszik ez a játék, nagyon szeretem a világát, a Skyrimmal nagyon sokat játszottam, jó lett volna folytatni ezt a világot Online részen, de ennyit nekem nem ér meg hogy előfizessek havonta, reménykedtem benne hogy elég ha megveszi az ember a játékot meg a summerest kiegészitőt. Egyékbént a GW2-ről mi a véleményed? Abból is néztem sok videót de elég semleges volt számomra pár gameplay alapján.
2018. dec. 24. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
gw is akkor jó ha megveszed a kiegészítőit, ha csak ingyenes verzióval játszol, nagyon sok dolog (pl az auckiós ház túlnyomó része) le van zárva, illetve az end-game masszív PvP, ami nekem annyira nem jött be.
2018. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget! Illetve, tudnál nekem ajánlani MMORPG játkot ami vagy ingyenes vagy csak egyszer kell megvenni?
2018. dec. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!