Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A legujabb android rendszeru...

A legujabb android rendszeru okostelefonokra miert nem tudjak megcsinalni normalisan a gta san andreast?

Figyelt kérdés
Hogy ne szarakodjon. Google playen a hozzaszolasokbol tudtam meg hogy mindenkinek szarakszik akinek ujabb mobilja van mert nem kap frissitest a jatek. Ezt miert nem tudjak megoldani?? Valoban szarakszik, kilep meg mindenfele hibak vannak. Es ezert penzt mernek kerni.

2018. dec. 24. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Informatikus vagyok. És szerintem ha azt mondom, hogy tele van a hócipőm napjaink informatikai vállalataival, szerintem érted, hogy miért mondom. ;-)

Persze, az is igaz, hogy ezer féle telefon létezik, és néha tényleg a legjobb szándék mellett sem sikerül valami tökéletesre, de sokszor banális hibákkal is képesek szoftvert kiadni. Miért? Mert inkább legyen sz..r, de kerüljön hamarabb piacra... aztán majd valamikor kijavítjuk, ha baj van vele.

Én undorodom ettől a hozzáállástól, meg attól is, hogy a szoftverek nagy részét képesek hibákkal hemzsegve kiadni. Elmesélhetném, hogy a munkahelyen a 40 db. Win10-es géppel mennyit szívtam... és most nem csak arról van szó, hogy ronda, meg következetlen, meg erőforrásigényes, meg stb. Vagy pl. azt, amikor az outlook.com-os e-mail címmel órákon át szívtam, mire Microsoft Outlook 2010-ben beállítottam. Mert miért pont a saját termék lenne kompatibilis a saját szolgáltatással? :)

... vagy amikor a "help"-ben olyan beállításokra és menüpontokra hivatkoznak, ami nem is létezik.

És nem feltétlenül a programozók a bénák. Hanem az, aki dirigál nekik.

(Bocsi, részemről is megvolt a napi dühöngő... de látot, átérzem a helyzetet... )

2018. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!