Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetnék jobb World of...

Hogyan lehetnék jobb World of Tanksben?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy ha nem a kedvenc tankjaimmal játszok akkor nagyon rossz meccseket megyek. Elsők közt kilőnek, még a saját HP-mat se lövöm meg, jó ha 1-2x sebzek. Ha TD-zek sose jön ki elém az ellenfél, mindig elsőre felspottolnak hiába állok 5 bokor mögé. Lighttal senkit sem tudok bespottolni, bezzeg engem már az első métereken szitává lőnek. Stat alapján nem vagyok egy olyan hűderossz játékos, de csak azért mert a kedvenc tankjaimmal jól tudok játszani.

2018. dec. 27. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ez így. Én például light tankkal nem tudok játszani nagy tierben. Lehet, hogyha többet mennék vele, egy idő után belejönnék, de nincs hozzá türelmem, pláne úgy, hogy szerintem 30 körül van a tankjaim száma.
2018. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!