Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék szebb/jobb?

Hogy lehetnék szebb/jobb?

Figyelt kérdés

most csalódtam egy hatalmasat egy olyan személyben,akiről eddig azt hittem bízhatok benne és legalább egy kicsit tart vmire...(bnőm-vagyis csak volt)hátam mögött ápolatlannak tart...most gondolkoztam és nem találom a választ,ezért kérdezem tőletek is:

-mindig tiszta ruhákba vagyok,amik divatosak,de nem k*rvásak(a de-től lenne gond?)

-minden nap fürdök,használok dezodort(golyósat),parfümöt(ergo nem lehetek büdös)

-a hajamat mindig kifésülöm,naponta többször(kb 5x-6x),suliba is viszek fésűt...,de nem vasalom a hajam(ez lenne a gond?)

-nem járok rendszeresen kozmetikushoz mert arra nincs pénzünk,de amennyire tudom,itthon kezelem a bőröm,nem is olyan gáz,havonta kb 1 nagyobb pattanás ki szokott jönni(de azt kozmetikus se tudja véglegesen eltüntetni)

-tehát ápolom a bőröm,de nem sminkelek egyáltalán,cvsak mikor buli van(ez is olyan nagy probléma?)

-vagy talán az a baj hogy nincs annyi felsőm,hogy egy hónapba úgy tudjak öltözni h ne legyen rajtam vmi 2x vagy többször?

-mozgok,tehát punnyadtnak se nevezhetnek...mikor épp nincs aerob,akkor is otthon csinálok hasprést,mozgok.



Akkor mi a baj?(ő egyébként vasalja a haját,és mindig van rajta alapozó,szemcerka vastagon,szempillaspirál-h szinte összeragadnak a szempillái)(amúgy mielőtt vki azt hinné nem ezzel sértett meg a legjobban,csak amivel megsértett hátam mögött azt inkább ki se írnám ide)


15/L


2012. jan. 10. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Büdös k...a :) bocsi, de ne aggódj, egy kis elkényeztetett ribizligizi, de nem baj, te biztos szép vagy. Nem lehet, hogy a ribizligizinek rengeteg pénze van és attól van elszálva? :), akkor meg 120%, hogy nem veled van a baj, de így sem, biztosan :)
2012. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de sok pénze van. ráadásul az anyja is ilyen(amennyire ismerem) direkt jól beházasodott hogy legyen pénzze...csak eddig azt hittem hogy ő nem ilyen...

amúgy kedves vagy^^:D

2012. jan. 10. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
rajtad már semmi nem segít
2012. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
19%
éééédesistenemm hogy neked ez a legynagyobb bajod??.... amúgy meg ezét vesztél össze mert ápolatlannak tart? akor ne aggódj mert ez a barátság nem is volt sose...
2012. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nézd már meg a kérdező utolsó sorát! Tudod ami a zárójelben van ;)


Szerintem nem vagy ápolatlan a barátnőd vagy féltékeny rád vagy csak valakinél beakart vágódni és ezért mást szól le.

Egyébként nyugi ő lesz az akiért majd a pasik bomlanak, hogy EGYSZER megdughassák, te meg az akit értékelni fognak :)

2012. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek,aki értelmesen válaszolt:D

(aki azt írta hogy ez a legnagyobb bajom az tanuljon meg olvasni....)

2012. jan. 11. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1hasonló esetem. A szemembe mondta a szépet a hátam mögött meg lenézett. De amit én tőlem kapott azt nem tette zsebre! Pont neki járt a szája. Legalábbal az én ruháim nincsenek szanaszét dobálva a házban, meg nem úgy nézz ki az ágyam mint 1 disznóól. Mikor felkelek az az első hogy beágyazok nem hagyom ott ugy mint mikor a disznó felkel.
2012. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!