Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az normális, ha a furby...

Huncut pirike kérdése:

Az normális, ha a furby éjszakánként magától beszél, nevetgél és pislog?

Figyelt kérdés
Nem tudom ismeretek e, de szerintem kell, hogy ismerjétek. Egy pár éve volt nagyon divat a furby. Ez egy pingvin féleség, aminek ha megnyomod a hasát, akkor beszél, énekel, nevetgél, pislog. Mi már rég eladtuk, mert már úgysem használtuk. Ha bele gondolom nem volt olcsó mulatság ezt meg venni a szüleimnek. Nem is értem, hogy tudtam a szüleimet rá beszélni, hogy vegyék meg. De ez nem fontos. Az a légyeg, hogy azután miután megjött a furby, két nappal később egyszer csak azt halom, hogy a furby beszél csak úgy magától. Szkeptikus vagyok, szóval nem íjedtem meg, és nem is gondoltam, hogy ez nem normális. Viszont két hézlten folyton ezt csinálta. Magától elkezdett beszélni, nevet i... stb. A szüleimnek, és én is annyira ki voltunk már miatt a, fogtuk, és kiraktuk a teraszra. Nem hagyta abba. Aztán, egyszer csak kimentem a terasz ra hozzá, mert már nagyon idegesített. És idegességembe, megkérdeztem, miért nem haggya abba? Miután megkérdeztem, kb 5-7 mp- ig csenbe maradt, majd elkezdett nevetni. Ekkor már kicsit megijedtem. Szóltam apának, hogy már nem akarom ezt a játékot, és, hogy dobja ki, vagy adja el. Szkeptikus vagyok, de a babáktól, és a vohócoktól borsódzik a hátam. Végülis lehet, hogy csak meghibásodott, de akkor nagyon féltem attól a furby től. Ti mit gondolatok?
2018. dec. 27. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden elromolhat, jól fel kell boncolni az ilyet. Kontakthibás lehet.

De ha kiveszed belőle az elemet, rögtön másképp áll a szája. Elmegy az életkedve.

2018. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
Sok horrort nézek, de egy ilyentől a valóságban majd befosnék:D Pedig azért mégsem egy félig halott, kar nélküli zombiféleség, hanem egy játék... :P
2018. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Durva ,félnék
2018. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy intelligens, állítólag AI, azaz tanuló robot. Húgom is kapott egyet pár éve(valami 30.000Ft körül mozgott az ára), még tableten keresztül tudott vele játszani, és egyre-egyre több dolgot tudott. Igazából egy baba szimuláció féleségnek lett tervezve, tehát szerintem teljesen normális az eset amit tapasztaltál. Ha jól tudom, akkor kell legyen rajta valami "mély álom" funkció.

Bár ő sem igen használta valami sokat.

2018. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. dec. 28. 15:02
 6/6 anonim válasza:
Tudom elég régi komment, de tudok segíteni. Attól függ milyen Furbyről van szó, de nekem van tapasztaltom. A régi 1998-asok sokszor csináltak ilyet, ugye a szenzorok nem igazán voltak a legjobbak. Ezért sokakat megijesztett, meg még chip hibásak is voltak, amiért sokszor beragadtak, glitcheltek. Van egy 2012-esem, ami csinál ilyeneket. Konkrétan meg se lehet mozdítani anélkül, hogy fel ne keljen, de kelt már fel magától is. Szimplán így lettek elhelyezve a kábelek, szenzorok. Elég idegesítő tudom, de ki lehet fogni ilyen darabokat. A magyar beszédet meg pláne nem érti😄. Igazából az angolt sem, mert nincs hangfelismerő benne, csak reagál mindent a hangokra. Más Furbykkel viszont tud kommunikálni. Semmi természetfeletti dolog nem áll a háttérben😆, nyugi.
2022. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!