Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A CS:GO-ban kaphatok ilyen...

A CS:GO-ban kaphatok ilyen trollkodásért bant?

Figyelt kérdés

A rövid lényeg:

Az enemy team elég jól teljesített és én már ideges voltam. Beírtam "poénból" az enemy team egyik tagjának hogy "kys" (kill yourself/öld meg magad) és ő nem vette komolyan és poénból visszaválaszolt. Aztán elkeztünk hülyéskedve szidni egymást. Az egyik gyerek kör végén kiírta hogy report for trolling? És a csávó azt írta hogy no. (Szerintem mégis reportoltak)

Aztán megnéztem és lehet sértő beszédért valakit reportolni.

Ezt felül tudják vizsgálni? Ha igen meddig bannolnak érte?



2018. dec. 28. 23:01
 1/7 A kérdező kommentje:
( A csapattársaimmal nem trollkodtam és jól kijöttünk )
2018. dec. 28. 23:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Idézem:


"

A gyanúsított megtorlásból szemétkedik egy szemétkedővel. Ilyenkor is szemétkedőnek számít a gyanúsított?


-IGEN. A bosszúból való szemétkedés vagy tovább fokoz egy ártatlan hibát, vagy épp azt a reakciót eredményezi, amit a szemétkedő akart. Továbbá, a szemétkedés áldozatát annak veszélyébe sodorja, hogy megtorlása miatt elítélik. A sportszerűtlenségre nincs mentség, és kivizsgálóként kötelességed a legmagasabb színvonal érvényesítése.


Ugyanazt a büntetést kapják elítéléskor a szemétkedők és a csalók?


-Nem. A gyanúsítottnak kiosztott büntetés arányos a viselkedésével. A szemétkedésért elítélt gyanúsítottak mérsékelt eltiltást kapnak, míg a csalók teljesen eltávolításra kerülnek a játékból. Mint mindig, a játékosviselkedés javításának legjobb módja a szemétkedők és csalók jelentése, valahányszor találkozol velük."

2018. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ezt hogyan tudják felülvizsgálni?

Az OW-ban nincs chat és a chatfigyelő progtam tudtommal csak a rasszozmust szúrja ki.

Ill. Mennyi ideig való kitiltást lehet ezzel szerezni?

2018. dec. 28. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi történik akkor, ha szemétkedésért kapok bant?


– Először 60 napos eltiltást kapsz, se cserélni se hivatalos szerveren nem fogsz tudni játszani. Közösségi szervereken igen.


– Második kihágásnál már örökös eltiltást kapsz.


Hogy hogyan tudják vissza nézni?

-Kitudja...

A a szemétkedés nem minden esetben chaten történek, ez lehet szándékos block, sebzés.

2018. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szemétkedésért jelentenek, akkor a voice chatet továbbítja steam supportnak, akár csak a szöveges chatet (hiába nem látod OW-ban), a többire ott van a visszanézés, szándékos blokkolás, társ sebzés, mindig beállsz elé stb, ez mind szemétkedés amiért jogosan kaphatsz eltiltást.
2018. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne aggódj, én már csomószor írtam sértő megjegyzéseket és nyírtam ki csapattársakat, 500 órám alatt egyszer se tiltottak ki trollkodásért, és ha ki is bannolnak, akkor is csak 1 hetes bant kaphatsz.
2019. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# Értem köszi a választ!
2019. jan. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!