Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a fallout 4...

Miért nem megy a fallout 4 game of the year kiadás?

Figyelt kérdés
mikor utoljára letöltöttem akkor még ment most kb 2 honap után ujra leszedtem és csak addig jutok hogy elsö probálkozásra rámegyek hogy new game és akkor elkezdi tölteni s egyszer csak lefagy és várok de hiába ugyhogy kilépek...ha ujra bele akarok lépni egyböl fekete képernyö 5 mp és ledob...a gépem megvan hozzá..sőt..ne gyertek azzal hogy vegyem meg légszives,segitsetek kérlek?

2019. jan. 4. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az 1 dolog hogy "a géped megvan hozzá" na de a driver-ek is naprakészek? Mert ha nem a legfrissebb driver van fent az okozhat ilyen problémát. Ezt érdemes lenne ellenőrizni.


Továbbá milyen Op. van gépeden? ha Win 10 akkor nem is lepődők meg mert az elég szeszélyes rendszer. Illetve még annyi hogy a vga-d a "supported" listáján van fallout-nak? Tudom azt írtad hogy régebben ment gond nélkül de ez nem jelent semmit. Anno nekem is ez volt Sims 3-al hogy nem volt kártyám a támogatott listáján, 1 ideig gond nélkül ment majd jött a fekete leves... így ezt is érdemes lenne még ellenőrizned.


Továbbá Rendszergazdai jogokkal és kompatibilitási móddal indítod a játékot? Érdemes a rendszergazdai jogot megadni neki és win7 kompatibilitásba indítani.


Még annyit hogy írtad hogy tört verzió. Félre ne érts nem mondom hogy vedd és bajom sincs a tört verziókkal csak az érdekelne hogy ugyanattól a csapattól töltötted le vagy másik csapattól(1-2 híresebb csapat: prophet,cpy,codex,stb)? Ez főleg crack-je miatt fontos mert ha geb.sz van a crack-el az is okozhatja ezt a jelenséget.

2019. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legfrissebb driver van(417.35) igen windows 10 van.. Hol tudom megnézni hogy supported-e? Szerintem ên nem tudom win7 compatilitásba és a crack codex, ali213, 3DM ÉS a játék magához rakta be mind a 3 at
2019. jan. 4. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Win 10? Értem, de szerintem ott is be lehet állítani a kompatibilitást. Jobb egérgomb az exe-n és ott a kompatibilitás fült választod.


a vga támogatást itt meglesheted:


[link]



ami a cracket illeti a codex felejtős hozzá. ali vagy 3dm-et másold be mappájából a főkönyvtárba. Én másik játékba ahol szintén ez a 3 crack volt berakva én az 3dm-et raktam be és nekem tökéletesen ment vele. Vagy ha 3dm-el sem menne akkor jöhet az ali213-as(még nem teszteltem ezért hagytam utoljára).

2019. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát mindent megprobáltam amit irtál..semmi...valami más tipp?
2019. jan. 4. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmmm.. esetleg egy 4. féle crack ha találsz a neten persze ehhez nézd meg pontos verziószámát is a játéknak. Vagy máshonnan töltsd le újra a játékot(pl: ncore,fitgirl). Sajnos ezeken kívül mást már nem tudok javasolni. :( Remélem valamelyik segít még.
2019. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is ncorrol volt :/ próbálok más cracet... Azért koszi
2019. jan. 4. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!