Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 4 most?

Play Station 4 most?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, hogy van egy PC-m és az jó mindenre. De most így eljátszottam a gondolattal, hogy de jó lenne egy God Of War, vagy egy Spider Man vagy egy Red Dead Redemption 2. Viszont az új konzolgeneráció nemsokára 1-2 év múlva itt lesz. Szerintetek megéri 100e Ft-ot költeni egy PS4-re a RDR2 miatt, vagy reménykedjek abban, hogy valaha kijön PCre is?

2019. jan. 17. 22:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
36%

az elvakult pc fan jobb?


több mint 20 éve van pc-m

5 hónapja ps

kicsit sem bántam meg

az meg szimpla hazugság hogy félreteszi a kontrollert, vagy csak olyan ír le ilyet akinek konzolja sosem volt

2019. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hol láttál itt elvakult pc-st?
2019. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Na meg miért is hazugság? nekem is ott az One, mikor jön valami oylan cím, ami csak konzolra van főleg akkor használom amúgy PC, mi ebben a hihetetlen?
2019. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Miért lennék elvakult PC-s? Ha jó PC-je van, a játékok 80%-a jobban és szebben fog futni neki, mint PS4-en. Ami PS4-re megjelenik és érdekli (99%-a single player) végigjátssza, és utána nem marad más, csak az, ami mindkét platformra megjelenik. Nincs ebben elvakultság, nekem is több platformom van, és igyekszem mindig azon játszani, ahol a legjobb élményt kapom.
2019. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#8
2019. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%

#14

nekem szinte csak olyan címeim vannak amik nem jelentek meg pc-re

és az utóbbi egy évben nem jelent meg olyan csak pc-n ami érdekelt volna

de elfogadom, van ami pc-n kenyelmesebb, szebb mint a tv-n és ps-en

csakhogy most vesz ps-t és ahogy nézem az elsőt

tehát egy csomó cím fogja érdekelni amivel még sosem játszott

tehát be lesz táblázva az elkövetkező 2 évre, és az rdr2 is rendesen eszi az idődet

nekem mióta megvan a ps egyszer kapcsoltam be az asztalit


tehát, nem, nem fogja a kontrollert félredobni, nem győz majd mindennel játszani ami eddig kimaradt

2019. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hagyjuk ezt, nyilvan jobban ismered az ismeretlen kérdezőt mint brki más a földön és tudod hogy mit tenne, grat.
2019. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
mert te jobban ismered? én mondtam hogy úgyis félreteszi? én kezdtem? nem!
2019. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
"az meg szimpla hazugság hogy félreteszi a kontrollert, vagy csak olyan ír le ilyet akinek konzolja sosem volt"
2019. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

az egy válasz volt a 8ra

és most is fenntartom

2019. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!