Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 4 most?

Play Station 4 most?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, hogy van egy PC-m és az jó mindenre. De most így eljátszottam a gondolattal, hogy de jó lenne egy God Of War, vagy egy Spider Man vagy egy Red Dead Redemption 2. Viszont az új konzolgeneráció nemsokára 1-2 év múlva itt lesz. Szerintetek megéri 100e Ft-ot költeni egy PS4-re a RDR2 miatt, vagy reménykedjek abban, hogy valaha kijön PCre is?

2019. jan. 17. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De miből gondolod hogy minden èrdekli, ami csak PS4re van?
2019. jan. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

mert első Playstationje. nem volt neki se 2, se 3. és évek alatt egy csomó címről max csak fantáziált. simán egy évig elvan csak ezekkel a régiekkel, ha nem tovább.

én is a last guardiannal kezdtem.

2019. jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor most felteszem, érthetőbben: Mi van ha egy csomó csak PS4-re megjelent játék SOHA nem érdekelte? Nekem is van Playstationonm, de nem játszok végig mindent, ami csak oda jelent meg, mert nem érdekel mint játék. Nem ábrándoztam róla soha, felőlem bármilyen platformon lehet, soha nem játszanék vele.
2019. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, biztos jobban tudja... :D
2019. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23, nem mindenki egyforma

és szerintem majd a kérdező ezt eldönteni

mivel játszik, mi érdekli, mikor rakja félre

az egész vita a te állításoddal kezdődött, hogy ne költsön rá sokat, mert úgyis félre rakja és visszatér a pchez

szerintem meg nem

2019. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

és abból megitélve amilyen címeket írt, nem fogja egyhamar félretenni

bármilyen furcsa, nem vagyok hülye, és nem ok nélkül írok le valamit

2019. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!