Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ban mi a legjobb...

GTA Online-ban mi a legjobb pénzszerzési lehetőség?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a GTA Online világát, szóval még nem sokat mond nekem, hogy Import-Export, Nightclub, egyiket se ismerem.

Kezdőként mibe éri meg jobban befektetni, ami a legtöbbet hoz a konyhára?


2019. jan. 18. 15:38
 1/5 Utálok mindent válasza:
A kis fejvadászos küldetések sokat adnak tényleg de én pl csak csatlakoztam egy heisthez fogalmam nem volt mit csinálok de méis kaptam kb 1 millát
2019. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van olyan Heist?

Én eddíg csak 80ezreshez csatlakoztam, de a többiek mindíg elszúrták, így abból se lett semmi :/

2019. jan. 19. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A heist szinte semmit nem fizet ahhoz képest hogy mennyire nehéz megcsinálni (nem is maga a küldetés a nehéz, hanem összeszedni 4 embert úgy hogy egyik se lép ki közben, egyik se löveti le magát stb.). Az nem éri meg.


Ami megéri az a Nightclub (viszont kell hozzá tőke), ha fel tudod húzni a termelését maximumra (ami azért belekerül kiegészítőkkel meg a munkások felbérlésével, plusz ugye a motoros bizniszek elindításával együtt jó pár millióba), akkor az utána úgy termeli neked a pénzt hogy kb. semmit sem kell csinálnod csak szaladgálhatsz a lobbiban fel-alá akkor is termel, és nem kell hozzá küldetéseket csinálni meg semmit. Ha meg összegyűlt vagy fél millió, 1 millió dollár akkor keresel egy üres lobbit (vagy olyat ahol csak haverok vannak vagy olyan játékosok akik normálisak), elviszed kocsival A-ból B-be a cuccot és megkapod a pénzt. Én konkrétan azóta húztam fel magam pénzügyileg, előtte sose volt pénzem semmire, maximum ha hekkerek dobtak rám.

Amikor pl. volt az az időszak mikor a Sumo-ért fizetett dupla pénzt (a másik jó mód hogy megnézed milyen eventek fizetnek duplát a héten és azokat csinálod), akkor a két dologgal együtt néhány óra alatt összeszedtem másfél-kétmillió dollárt, ami nem rossz az onlineban.

2019. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És az első pár milliót hogy célszerű?

Kb egy hete játszom, az elején még jó csapatokkal rakott össze, így Heist és Setupokkal megvolt a napi 100-200, de tegnap pl kb 20 Setup-ból 0 sikerült a többiek miatt. Szóval kicsit elakadtam, kb olyan érzésem van, hogy sosem lesz meg a millió :(

2019. jan. 20. 10:46
 5/5 anonim válasza:

Szia


Én is pont így kezdtem az elején, kerestem a legjobb pénzszerzési lehetőségeket, viszont így igazán hasznosat (számomra) nem találtam. Nekem a Heistek váltak be, az elején én is szemvedtem mert (mint korábban írták) általában 1-2 ember mindig meghalt/kilépett közben és buktuk az egészet. Én azt javaslom, hogy vegyél egy Facility-t és azon belül kezd el a Heisteket. Oda nem kell 4 ember, elég 2 (te + egy haverod, ha van) és ha nehezben csinálod, elosztástól függően 700-750 ezret kapsz a heist után. Ha érdekel, írj és mondom a részleteket, esetleg ha gondolod segíteni is tudok pénzt szerezni.

2019. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!