Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szernitem is elcsépelt és...

NathanSzerver kérdése:

Szernitem is elcsépelt és talán nem a legjobb lenne, ha A CODE GEASS című animesorozat végén Lelouch élne, de asszem így van. (Lelouch-fan vagyok) Mi a véleményetek (bizonyítás lent)?

Figyelt kérdés
Amikor meghalt és lecsúszott az emelvényről és Nunally a kezéhez ért konkrétan látta az emlékeit arról, hogy ő Zero, ezt csakis a code-ayl lehet megtenni (lásd: Narita C.C. segítségével Lelouch látta a gondolatait, és Suzakunak is gyötrő emlékeket mutatott az apjáról, másik példa a valamilyen barlang előtt Lulu és C.C. is látta C.C. emlékeit asszem a code hatására megintc sak.És ebben nem vagyok bizos, de asszem a Japán Közigazgatási Terület megnyitóján C.C. code-ja zavarodott meg és azért láthatták az emlékeit C.C. és suzaku is.) Nah valami vélemény?

#lehetőség #emlék #Code #teória #barlang #Code Geass #Lelouch #főszereplő dráma #seinen pszihológia
2013. okt. 13. 15:36
 1/1 anonim válasza:

Senkinek sem mondta hogy él. Mindenki azt vesz ki belőle amit akar.

De tény hogy a halálávál "váltotta", hozot békét a világra. Hatalmas fejlődésen ment keresztül a karaktere. Olyan semmilyen lenne, nem lenne értelme, nem lenne meg az áldozata, hiszen ő is megölt rengeteg embert a célja elérése érdekében.

Szóval számomra halott és egy remek negatív/pozitív karakter volt.

2013. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!