Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 4 Vérfarkasok?

The sims 4 Vérfarkasok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy a The Sims 4-hez mikor jönnek majd a vérfarkasok? Erről lehet valamit tudni? Mert az első 3 részben jelen voltak de eddig még a 4.-be nem érkeztek meg sajnos. Vagy egyáltalán nem is tervezik betenni őket a fejlesztők?


A normális és értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2019. jan. 18. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Háló! Egyelőre meg semmi info nincs, hogy mi lesz a következő kiegészítő. Én nagyon remelem hogy valami egyetemi lesz, mert ezek a supernatural kiegészítők szerintem nem jok. Pl a vámpírokkal is max egyszer játszottam és utána unalmas.
2019. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Akkor várunk még hogy kiderüljön. Ámbár én is reménykedek egyetemi részbe mint te, de azért farkasokat is szeretnék.
2019. jan. 19. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jönnek a természetfelettiek, de nem tudni, mikor.

Valószínűleg legközelebb a boszik jönnek.

A “realistic gameplay” része a játékosoknak jelenleg túl hangos, nem nagyon hagyják élni a fejlesztőket, szóval valószínűleg előbb eleget tesznek nekik, és utána jönnek a természetfelettiek. Sajna.

Addig is modthesimsről szedhetsz le modokat. Egy NYX nevű modder csinált sellő, vérfarkas, tündér, djinn és továbbfejlesztett ufó modokat, továbbá van egy elég jó boszorkányos mod is ugyan azon az oldalon. Nem működnek tökéletesen, de modhoz képest fantasztikusak, bátran ajánlom őket.

2019. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia DoggyAndi csinált erről mod bemutatót ha érdekel lesd meg:

[link] :)

2019. jan. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve de köszönöm a válaszokat 2. és 3. komnentelő. :) Majd Ránézek akkor ezekre a modokra. :)
2019. jan. 25. 00:18
 6/7 anonim válasza:
Hamarosan elvileg kiadják a vérfarkasokat :) legalábbis nagyon hirdetik.
2022. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6. A próféta szóljon belőled drága barátom/barátném. :) Már nagyon várom a Farkasokat. :)
2022. máj. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!