Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit gondol a Soul Calibur...

Tussii kérdése:

Ki mit gondol a Soul Calibur VI (6) -ról? (Csak mert érdekel mások véleménye)

Figyelt kérdés
Nekem nagyon megtetszett maga a játék, ez az új Reversal edge és Soul Charge opció eléggé megadta nálam a hatását. Meg annak is örülök, hogy mostmár csak egy gombnyomással (Xbox One controller) be lehet hozni a Critical Edge-et. Anó még az SCV-ben nem tudtam soha megcsinálni, még mai napig is próbálkozom xD. Én mindig is szerettem az SC karakter csináló részlegét, ezért is egy picit elszomorított az, hogy kevés ruha van a legújabb részben. Meg magán a Season Pass-on is kiakadtam, mert természetesen Tirát kellett fizetősé tenni.
2019. jan. 21. 19:27
 1/1 anonim válasza:

szia én nem rég vettem egy xboxot és ez az egyik játék amit nagyon megszertnék venni. én a 3mal játszottam nagyon sokat régen és ez miatt is lehet a kedvencem.( 1.részével és broken desinityvel telón játszottam az se volt rossz).

Tudom nem ezt kérdezted és már vagy fél éves ez a kérdés de majd leírom sztem pár napon belül mi a véleményemxd. amúgy az utolsó két sort nem értem pl h érted h fizetős tira. Játékon belül?

2019. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!