Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a részletr...

Mit gondoltok erről a részletről? Csak gyakorló írás amit feltöltöttem ide, mert érdekel mások véleménye.

Figyelt kérdés

Ez nem könyvből van, csak gyakorlás írás, de érdekel hogy mennyire vagyok jó benne úgy alaphangon.



Csak állok a ház előtt, és mélyet szippantok a végigégett cigarettámból. A kerítésre támaszkodva lassan kifújom a füstöt az orromon, majd néhány másodpercig csak pihentetem a tekintetem az ablakon. Nem látni semmit ami odabent van. Teljes a sötétség az utcán, teljes a sötétség a házban, és bennem is. A bosszúvágy hideg lánggal perzsel engem belülről, a harag összeszorítja a mellkasomat, a szívemet, és az ujjaimat is a vadászkés markolatán.

Fehér villanás, a fejembe nyilalló tompa fájdalom. Megszédülve, és állati ösztönök szította gyilkolási vágyban úszva térek magamhoz. Szinte látom ahogy a szemem vérbe fordul, arcom elkomorul, és ahogy lehajtott fejjel állok a bejárati ajtó előtt, még sötétebbnek tűnnek a karikák a szemeim alatt.

Kárt tenni... Kárt tenni másban, magamban, vagy a környezetemben.

- Menj csak! - Suttogja mögöttem valaki vidám, elnyújtott hangon. A hanglejtésből szinte érezni lehet hogy miközben ezt kimondja, vigyorog.

Hátrapillantok a vállam fölött. Nem látom, de tudom hogy akarja, követeli hogy megtegyem.

Meg is fogom. Ha most látnám magamat, ahogy egy testetlen hangnak engedelmeskedve meg akarok gyilkolni valakit, aki történetesen a családom egy tagja. Az a baj, hogy nem látom magamat. A zár kattan ahogy lenyomom a kilincset miután feloldottam a mechanika védelmét a saját kulcsommal. Az édesanyám... Megkeserítette az életemet. Megérdemelné hogy hetekig gyötörjem, a felismerhetetlenségig eltorzítsam a testét, de nem tehetem meg. Ettől függetlenül ügyelni fogok rá, hogy ne távozzon túlzottan gyorsan ebből a világból. Lassú, hangtalan léptekkel szállok be az előszobába, és az ajtót résnyire nyitva hagyva őrszemnek állítom az utcáról bevetülő vékony fénycsíkot melynek az utcalámpák adtak életet...


Röviden ennyi, csak a hangulata miatt érdekel, hogy jól átadok minden érzést? A nyelvtani hibák (vessző pl) tudom hogy vannak, igyekszem begyakorolni hogy hogy legyenek mindig jó helyen.



Bő válaszokat zölddel jutalmazok!



2017. márc. 7. 18:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam viszonylag rövid részletet mert a hosszabbakat nem sokat olvassák végig, és nem kapok választ. De ez szerintem pont elég egy vélemény megformálására (tapasztalatokból, mert több részletem is van itt kirakva).
2017. márc. 7. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Ha sokat gyakorolsz, akár híres író is lehet belőled! Ha hobbi szinten írsz könyveket, azt a wattpadra feltölthetnéd, hogy mindenki elérje. Jó gyakorlás a fanfiction írás is...
2017. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egy hete nem kaptam rossz szót az írásaimra! Hálás vagyok, ment a zöld!
2017. márc. 8. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Most lepontozhatsz, de bőven van mit fejődnöd.

- szóismétlés kapásból - felejtsd el, használd a szinonima szótárt

- ha skizofrén vagy, akkor árnyald nyugodtan, és az érzéseket is, írd le... folyt köv.

2017. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!