Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3-al játszik itt még...

Diablo 3-al játszik itt még valaki?

Figyelt kérdés
Nem sok magyart látok a játékban. Kíváncsi vagyok hányan vannak a gyakorin akik még tolják!

2019. febr. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tolom, de már csak PS4-en. Azt honnan látod, hogy ki a magyar? Mert pl. a felhasználónevemből biztosan nem.
2019. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Múltkor láttam egy monkot akinek az volt a karakterneve hogy Bözsi. Megkérdeztem magyar-e, persze az is volt :D Meg volt már hogy pl valaki nekiállt káromkodi mert borzalmas cuccot kapott, general-ba kérdezte hogy ki beszél magyarul, vagy van akinek a felhasználóneve is magyar.

Én PC-n vagyok egyébként, angol a felhasználónevem, valószínűleg sokan vannak még így.

2019. febr. 2. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Prohardver D3 forumára less be, ott találni magyaroakt akik tolják.
2019. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem kb egy éve nem volt fenn vagy több, néha eszembe jut akkor felkerül de pár hét után mindig emgunom, aztán jo ideig ismét nem nyulok hozzá.
2019. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!