Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A jelenlegi technológia...

A jelenlegi technológia szerint, milyen játékgépet, játszógépet és konzolt vegyek a legjobb tudásunk szerint?

Figyelt kérdés
X-box, Playstation? Nintendo? vagy melyik a legjobb mostanság?

2019. febr. 6. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Amiből a legtöbbet tudod kihozni, az egy gamer PC. Ennek határa a csillagos ég, hogy mennyit költesz rá.


Az, hogy konzolok közül Te melyiket vedd, csak Te tudod eldönteni, más nem. Hogyan csináld?Megválaszolod a következő kérdéseket:


Melyik gép exkluzív címei jönnek be jobban?

Melyik gép tulajdonságai tetszenek jobban?

Mire használnám játékon kívül a gépet?

Melyik extra lehetőség tetszik jobban? (hordozhatóság, VR...)

Megéri-e így ismeretlenül a következő generáció előtt 1-2 évvel konzolt vennem?

2019. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy képzelem, hogy van egy gépem, ami csak játékra szolgál, függetlenül a játék gépigényeihez képest, vagy hasonló problámák elkerülése végett. Ma már van ilyen gép? Képes ezt az egy funkciót betöltő egy gép?. Mondjuk a gta5- s a majdani gta6- öt is simán viszi, mert olyan profi
2019. febr. 7. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked így a következő generációs konzol kell majd, ami 1-2 év múlva jön ki.

Addig rajtad áll, hogy veszel mondjuk egy ps4-et, és élvezed, ami eddig megjelent, meg meg fog a következő pár évig.

2019. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen! Öcsém már vett is egyet. Nekem amúgy a mozgásérzékelős Kinekt tetszett nagyon. Abban látok fantáziát. Nektek van hasonló tapasztalat? Volt ami nagyon tetszett egy gépben? Egy konzol,:egy játék, ami délkeletre az érdeklődéseteket?
2019. febr. 8. 00:01
 5/6 A kérdező kommentje:

* PS4-ez vett

* felkeltette az érdeklődéseteket

2019. febr. 8. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:

A VR lényegesen jobb a kinectnél -már.

PS4-et azért vettem ,hogy olyan játékokkal játsszak, mint a God of War, Red dead redemption, Pókember, Uncharted...

Ami viszont rendkívül bejött, és nem is számoltam vele, az az Until Dawn, ami miatt most már úgy vagyok vele, hogy csak ezért vettme volna ps4-et, annyira jó.

2019. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!