Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem ment a witcher 3?

Miért nem ment a witcher 3?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van hogy a witcher 3-ommal már vagy 180 órát belevittem és normálisan mentett, deviszont tegnap elött óta nem ment a játék. Rámegyek a mentésre es visszadob és nem ír ki semmit. Visszamegyek megnézem hogy mentett-e és nem menti el. Nemtudom közre játszhat-e de a windows 10 frissitett fontos dolgokat. De azokat is letöröltem de ugyan ugy rossz :/

#The Witcher #The Witcher 3 #miért nem ment?
2019. febr. 13. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Steames vagy GOG-os változat?
2019. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem eredeti és dlc-kel töltöttem. De eddig nem volt semmi baj nemértem :/
2019. febr. 13. 11:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Codex-es változat
2019. febr. 13. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj másolatot a mentésedről és telepítsd újra a játékot, nincs 20 perc az egész. Egyébként ne haragudj, én sem veszek meg minden játékot, meg nem vagyok ez a "lOpOtT hÚsNaK hÍg A lEvE" típusú piratekiller emberke sem, de ezért a remekművért nem vagy képes DLC-kkel együtt 5000 forintot kiadni? Már csak a készítőknek való

köszönetnyilvánítás gyanánt is, hogy ilyen mesterművet adtak ki a kezük közül! Nálam abszolút a legjobb játék, amivel eddig játszottam és van egy olyan érzésem, hogy így is marad! Vedd meg :D

2019. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez elég rosszul tud esni mindenkinek mivel tényleg eszméletlen jó játékmegértem a felháborodást. Még mikor ps4-em volt arra meg vettem de most a pc-s előnyökre támaszkodva inkább letöltöttem. Úgy is megvettem már egyszer. Na de akkor most jön az hogy ha a tört verzió rossz akkor nem egyböl a játék rossz hanem csak a tört és aki nem képes megfizetni egy ilyen jó játékot és egy ilyen jó céget akkor az inkább ne játszon.
2019. febr. 14. 20:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt is megértem
2019. febr. 14. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy megoldottam a problémát ebben a másodpercben. Ahogy leirtam az előző kommentet az után.. Kikapcsoltam a vírusirtót, tűzfalat és megjavult. Csak ha másoknak is lenne ilyen problémájuk azért leírom. :D
2019. febr. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!