Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyire gagyi a battlefield...

Illes Norbert kérdése:

Ennyire gagyi a battlefield 3? Nekem ezen a konfigon Ultrán ment 30-60 fps el: Athlon II x2 255,2GB DDRII 800mhz, Ati HD4850 1gb GDDR3, Asrock n68c-s ucc lap. Akkor a witcher kettő mért microlaggol vagy röcög?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Witcher 2-nek nagyobb a gépigénye, főleg ha valaki benyomja az übersamplinget, akkor a csúcskarikat is jól megizzasztja. Amúgy nagyon szép és jó játék lett.

Kérdés az is, hogy milyen felbontáson tolod, illetve te a 4850-nel nem tudod a BF3-at "maxon" nyomni, mert nem tudja a DX11-t!

Nálam Phenom II X4 3GHz, 8GB DDR3, HD6850 1GB GDDR5 cuccokkal 1680x1050 felbontáson a BF3 (single) Ultra garfikán (de csak 2xAA-val) 30-40 fps között ment javarészt (néha felment 40 fölé), míg a Witcher 2 szintén Ultra beállításokkal (übersampling nélkül) 30fps átlagot nyomott (nagyjából 22-40 fps között) azaz még éppen játszható sebességgel futott.

Az meg, hogy egy játék ügyesen le van programozva és úgy nyújt kimagasló látványt, hogy közben nem eszi meg a hardvereket reggelire, az nem gagyiság...annak örülni kéne.

2012. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

istenem ezell a kofiggal alapbol nem tudsz ultrán játszani! (a kártya nem is directx11-es kezdjük ott)


és gondolom nem full Hd-ban 16xAA val toltad!

2012. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Az meg, hogy egy játék ügyesen le van programozva és úgy nyújt kimagasló látványt, hogy közben nem eszi meg a hardvereket reggelire, az nem gagyiság...annak örülni kéne."

Ott az igazság. Ennek örülj, ez semmit nem von le a játékból. Vegyük annak idején a Crysist. Elég magas gépigénnyel jött, alázott is látványba, és még se volt a kortárs UT3 szar azért mert rohadt jól optimalizálva nyújtott ő is áll leejtő látványt. A másik meg hogy a Witcher 2 rohadt gépgyilkos egy szörny, ahogy az előző én is egy HD6850-nel rendelkezek(és szeretem a jó szerepjátékokat, már ha még annak lehet nevezni) és a Witcher 2 adott neki rendesen. De ha már Witcher 2, ott az übersampling, ismerős HD6950-e is izzadt rendesen alatta.

A másik meg hogy a HD4850 már tényleg nem képes fullon futtatni teljes pompájában. Szóval örülj neki szépen megy, pont.


Na jó ezt még most se bírom megemészteni: Miért nem jó egy game ha jól van optimalizálva? Ezek szerint az assassin's creed sorozat(na jó az egy tényleg) szar, vagy ott a bulletstrom, nagyon jól nézni ki, és nem is gépgyilkos, vagy a Mass Effect 3 stb... Szóval ha kérdetem áruld már el a gondolkodás módodat.

2012. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki a mai világban már soha semmi nem jó, ha szaggat azért szar, ha meg elfut, akkor az "gagyi"...na mindegy, előttem leírtak mindent.
2012. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De milyen felbontáson?
2012. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jah:D

mióta itélünk meg egy játékot aszerint hogy nem csak a csúcsgépeken lehet futatni?:D

örülnél ha nemtudnál BF 3 azni?

ha nem tetszik a játék taláj olyant ami tetszik

tudtomal ez régóta alapelv játékészítöknél (akár konzolok miat akar hogy nagyob legyen a vásárlók száma) hogy minél gyönyörübb látvány világot tudjanak nyújtani minél gyengébb hardverü gépeken

persze ez nagyon nehéz és idö szükében erre nem mindég tudnak figyelni (mert az idö pénz dollár milliók)

2012. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2GB rammal? Nekem ez nagyon sántít...
2012. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1-nek is én nem lehordtam a bf3 mat mivel imádom az összes Bf 3 és 1366x768 körül játszottamrajta ekkora a monitorom sry és utrán és minden a legnagyobbra véve . 2gb ram meg elég figyeltem feladatkezelöbe és 1,56 gb ramot evet. Csak arra szeretnék segitséget kérni hogy tudnék valahogy witcher 2 özni?
2012. márc. 18. 12:24
 9/14 anonim ***** válasza:
érdekes én rfactorozok f1 rft 2011 mod-dal ami magyar készitésű és megeszik 1gb vram-ot meg 3,5gb ramot 1280x1024-es felbontáson! nem vágom hogy te hogy tolod ultrán! és ha csak 1366x768 a felbontás az már nem ultra! ahhoz 2560x1600 kellene! na az az ultra kis barátom! :)
2012. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
huh értelemszerüen úgy ultrán hogy a videobeállitásoknál ultrára van állitva de 13xxxxx felbontáson.
2012. márc. 18. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!