Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-at megéri venni manapság...

Ps3-at megéri venni manapság 2019-ben?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam, hogy hülyeség e venni egy Ps3-at. Tudom, hogy már nincsenek játékok rá, meg régi, de van egykét régebbi cucc, amivel kisebb koromban úgy játszottam volna, aztán azok se drágábbak használtan 3000 Ft-nál. Grafika nagyon gagyi? Vagy inkább hagyjam az egészet mert már nem éri meg?

2019. febr. 18. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beéred azokkal a játékokkal amik megjelentek rá, akkor miért ne.
2019. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is elgondolkodtam rajta, mivel van pár cím ami érdekel
2019. febr. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 eszes0613 ***** válasza:
Szerintem megéri,vannak kifejezetten szép megjelenítésű játékok,és rengeteg jó cím,ráadásul jó áron tudsz (használt) játékokat venni.Persze sok olyan is akad ami közel nem használja ki amit tudna a gép...
2019. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Engem a Heavy Rain és a Beyond: Two Souls érdekelt főleg, sokat nézegettem használt PS3-at miattuk. Aztán végül inkább PS4-et vettem, mert ebből a kettőből van remastered változat PS4-re, es már kijött a Detroit: Become Human is, így mindhárom játékot kipróbálhattam egy konzolon. Annyi, hogy így nem mindegyik PS3 játékot tudom megnezni, de nekem ezek voltak fontosak.


Ettől függetlenül a PS3 is megéri szerintem, csak ha elfogynak a számodra érdekes játékok, akkor arra már biztos nem jön ki több.

2019. febr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kov74 ***** válasza:
Én is azzal kezdtem méghozzá a The Last Of US miatt, aztán nem volt mese váltani kellett ps4-re. És jobban jártam mert szinte ugyanazok a gamék átíratódtak ps4re is. Valamint a nagyobb címek majdnem ugyanolyan áron futnak ps3-on is mint ps4-en, de a PS4 persze köröket ver a ps3-ra. úgyhogy sztem inkább gyűjts egy kicsit még és vegyél egy ps4-et.
2019. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van egy tonna játék 3ra
2019. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!