Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem ajánlani...

Yaurin kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani MMORPG-ket?

Figyelt kérdés
Próbáltam már egy párat, Tera, Aion, Guild Wars 2, Drakensang, Blade and Soul, Wow bár ezt csak tört szerveren, sokkallom rá ezt a havi 3000ft-ot, Riders of Icarus. Viszont ezek egy idő után unalmasssá váltak főleg mivel nem igazán találkoztam túl magyarral és egyedül nem olyan jó a játékélmény. Főleg olyat keresnék, ami ezekhez hasonló és több a magyar játékos.

2019. márc. 2. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A felsoroltakon kivul nemnagyon maradt olyan ami ertekelheto lenne. En az Elder Scrolls Online ra kaptam ra nemregiben, szerintem az egyik ha nem a legjobb mmorpg amivel valaha toltam(es hidd el nagyoon sokat porgettem az evek alatt).

Na mindegy itt van meg par hatha azok kozt talalsz nekedvalot:

- Revelation Online

-MapleStory2

-Archeage

-Rift

-Neverwinter

-Bless Online( bar ezt elegge lehuztak)

-Star Trek Online

-Skyforge

-EVE Online

-Black Desert Online

-Secret World Legends

-Final Fantasy XIV(ezt mondjuk sokan dicserik)

Engem mondjuk a felsoroltak kozul egyik sem tudott igazan lekotni hosszu tavon, viszont egy probat megernek hatha neked jobban bejon valamelyik :)

2019. márc. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, majd átnézem ezeket ^^
2019. márc. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!