Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks Blitz, ezzel a...

World of Tanks Blitz, ezzel a játékkal kapcsolatban vannak észrevételeim.23/L Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 éve játszok telefonon a World of Tanks Blitz nevű játékkal. Kezdetben még élvezhető volt, de mára már ezt is inkább csak a “pay to win” kategóriába tudom sorolni. 46.46%-os a nyerési arányom. Középkategóriás játékos vagyok és úgy gondolom itt a fő probléma nem az én tudásommal van. Azon gondolkoztam, hogy írok egy levelet a supportnak. Más játékosokkal is beszéltem. Az észrevétel. Aki folyamatosan költ a játékra az nyer. Aki nem tud rá költeni az veszít. Nektek mik az észrevételeitek? Van erre valami megoldás?

#World of Tanks Blitz #Bad mm #Bad rng
2019. márc. 8. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez normális, Sherlock. Mit gondolsz, miből fizetik a programozókat, miből tartják fenn a szervereket? Nem a te szép szemedért írtak neked egy ingyen játékot.
2019. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A support meg szépen leráz egy sablon szöveggel. Szerinted te lennél az elso aki panaszkodik nekik?

Ingyen jatszol, te veszteseges befektetés vagy. Épp ezert a véleményed nem sokat számít.

Mellesleg elarulom, hogy meg annak is tele a hocipője a jatekkal aki fizet.

A megoldas meg mas jatek utan nezni. Nekem nagyon jo döntés volt otthagyni az egesz WoT-ot.

2019. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem Sherlock..ingyenes, de annyit nem fejlődik a játék hogy ilyen pofátlan módon rontsák az élményt. A másik meg, hogy ennyi pénzből már egy űrhajót is ki lehetne lőni, vagy 3* ki lehetne fizetni egy munkást.
2019. márc. 8. 14:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha majd neked is lesz munkahelyed, esetleg céged, akkor ugye te is természetesnek fogod tartani, hogy pénzt kapsz a munkádért? Vagy keresztényi szeretetből ingyen fogsz dolgozni mindenkinek, miközben pl. segélyből élsz, és még az ügyfelek köpködését is hallgatod?
2019. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kell az én életemmel foglalkozni és nem kell a tiedet sem bemutatnod. Értelmezd a feltett kérdés tartalmát és arra adj választ. Nem megsértődni kell és provokálni a másikat. Én sem ezt tettem. Tudom hogy ingyenes a játék, van aki költ is rá. A probléma azzal van, hogy nincs látszata..ennyi az egész.
2019. márc. 8. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik mikor 2 rankkal nagyobbakkal dob össze
2019. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mai napi észrevétel. A mi csapatunkban átlag 45%-os wr, míg az ellenfélnél átlag minimum 48%-os.. Folyamatos csaták 7-0 az ellenfél javára. Ezért vagyok felháborodva.
2019. márc. 8. 15:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyetlen aki megsértődött, az te vagy. Ez van, nem lehet ellene tenni. Nincs rá megoldás. Talán keress más hobbit.
2019. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzem meg, ha fel vagy háborodva minek jatszol meg mindig?
2019. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Arra hogy miért játszom még mindig, egyszerű a válasz. Szeretem a játékot..és szerintem még sokan mások is így vélekednek.
2019. márc. 8. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!