Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks Blitz, ezzel a...

World of Tanks Blitz, ezzel a játékkal kapcsolatban vannak észrevételeim.23/L Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 éve játszok telefonon a World of Tanks Blitz nevű játékkal. Kezdetben még élvezhető volt, de mára már ezt is inkább csak a “pay to win” kategóriába tudom sorolni. 46.46%-os a nyerési arányom. Középkategóriás játékos vagyok és úgy gondolom itt a fő probléma nem az én tudásommal van. Azon gondolkoztam, hogy írok egy levelet a supportnak. Más játékosokkal is beszéltem. Az észrevétel. Aki folyamatosan költ a játékra az nyer. Aki nem tud rá költeni az veszít. Nektek mik az észrevételeitek? Van erre valami megoldás?

#World of Tanks Blitz #Bad mm #Bad rng
2019. márc. 8. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nem egészen.

Sokan szidják, de nem hagyják abba mert sok idejük van benne, vagy még pénz is. Más jatekot ujrakezdeni meg nem akarnak.

Vagy csak nem tudjak hogy van mas tankos jatek is, ami sokkal kevesbe p2w...

2019. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!