Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jobb a League...

Hogyan legyek jobb a League of Legends nevezetű játékban?

Figyelt kérdés

Lassan két éve már hogy elkezdtem játszani a barátaim buzdítására, és igazából nagyon megszerettem ezt az egész világot, meg a játék is nagyon megtetszett (ezelőtt még soha nem játszottam hasonló játékokkal), csak az a baj, hogy borzalmasan béna vagyok még mindig benne. Igazából pont ez az, hogy az utóbbi időben még az eddiginél is rosszabbul teljesítek, mindenki engem flamel a csapatból, még az enemyből is, és tudom, nem kéne magamra vennem, de ha nem lenne igaz, nem is venném, így viszont, hogy tudom hogy igazuk van a maguk módján, így rettentően bánt. Néha még sírni is szoktam emiatt :D Főként ADC-kel próbálkoztam eddig, de mivel kegyetlenül rosszul is farmolok ráadásul, nem mindig szokott jól menni a dolog. Tankokkal megint rosszul bánok, mert nem az a fight-kezdeményező (vagy értitek, na) vagyok, mágusokkal illetve asszaszinokkal meg a skillek miatt nem tudok játszani, egyszerűen nem tudom oylan gyorsan felfogni a dolgokat, mint ahogy történik. De hiszem, hogy ebben azért lehet fejlődni. Nem challenger szeretnék lenni, még csak a ranked sem különösebben érdekel, csak szeretném jól érezni magam játék közben, meg egy kis sikerélményt szerezni.

Ebben kérnék egy kis segítséget tőletek, hogy miben, hogyan tudnék fejlődni. Szoktam nézni sok videót, de az nem igazán segített eddig, csak arra jó, hogy felspanoljon, amúgy ugyanolyan béna vagyok.

Nagyon hálás lennék, ha pár tanáccsal ellátnátok, illetve különböző tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, hogy ti hogy értétek el azt a szintet, ahogy most játszatok. Mondják, hogy idő, idő, de annyira sok időm azért nincs játszani suli és munka mellett, meg azért két év alatt nem igaz, hogy nem tudok legalább minimális mértékben fejlődni.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Puszika :*

20L


2019. márc. 26. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

wow... A supportot kihagytad, azt próbáltad már? :D


Egyébként én azt tudom ajánlani ami nekem is bevált, az első, hogy tanulj meg farmolni. Tudom hogy nagyon nehéz, de ha egyszer megtanulod utána odafigyelés nélkül is jó lesz a farmod, ami gold leadhez vezet, és ebből kifolyólag nyílván jobb leszel a meccsen. Na de hogyan?

Indíts sima custom meccseket vagy practice mindegy, és farmolj olyan jól amennyire csak tudsz. Ne figyelj másra csak a farmra, én úgy csináltam hogy a 10. percig spawnoló minion wave-et számoltam utolsónak, és mindig százalékot számítottam (10. percig 114 minion spawnol, tehát ha pl elvittem 105-öt akkor a 92%-os efficiency). Itt enemy nélkül törekedj arra, hogy 85% felett tartsd, gyakorolj több féle karakterrel, és akár a goldot is feljegyezheted körönként, ebből kiderül ha pl sok siege-t missels.

Ha itt átlagban már megvan a 85% kb bármilyen karakterrel, akkor tehetsz be botokat, vagy kérj meg valakit, hogy legyen ott ellenfélnek, és gyakoroljon nyomást miközben farmolsz, itt a 80%-ot ha eléred átlagban akkor már jó vagy.

(ja és persze farmolj attack move-al, és gyakorold az animáció megszakítását, bár mivel rendelkezel adc-s múltal ezzel remélem tisztában vagy.)


A következő lépés, hogy megtanuld az alap minion wave management-et, és lane control-t. Ezt nem fogom most leírni, találsz róluk bőven videót, csak az alapokat tanuld meg pl. a push fajtái, egy-két hasznosabb felállás stb. A többi majd jön már magától.

Mikor ezeket már tudod, és alkalmazod, az egész egyfajta elme játékká válik, teljesen más élmény lesz játszani.


Tapasztalatból mondhatom, hogy ezekkel az alap dolgokkal (amiken amúgy rengetegen átsiklanak) pl silver-dia az én esetemben, bármilyen nehézség nélkül elérhető több ezer meccses otp mechanikok nélkül is :'D


Arról meg, hogy nem találod a megfelelő pozíciót, szerintem menj sorba, mindegyikben játsz annyit amíg felnem állítasz egy "erős" számodra kedvező champ pool-t (3-5 karakter), és ha még mindig nem érzed, hogy az igazi akkor válts role-t.


Remélem tudtam segíteni, ha még van kérdésed kérdezz nyugodtan, sok sikert kívánok! :D

2019. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok,


Meg még annyi, írtad hogy nem tudod olyan gyorsan felfogni a dolgokat ahogy történnek. Igazad van ebben lehet feljődni. Lehet bevannak lassulva a reflexeid, de a reakcióidőn lehet javítani. Erre van 2 pompás oldal amiket én használok napi szinten, akár bemelegítésre meccsek előtt: Human Benchmark/AimBooster

2019. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!