Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Biztonságos a steam?

Biztonságos a steam?

Figyelt kérdés

sziasztok most akarok vásárolni egy játékot steam-on

bánkártyával otp nem tudom hogy jo e hozzá de majd ki derül :D


játék neve Dead by Daylight hétvégén ingyenes volt és lehetett 2 napig játszani vele és nagyon meg tetszett


az ára 19,99€ ez mennyi magyar forintba nem értek az euróhoz /: ?


mert nem akarok ki tudja mennyit adni érte

és biztonságos a steam-on a vásárlás ? és aki ott vásárol légyszi segítsen hogyan csináljam sokan írják hogy a paybal vagy mit válasszam mert az ott a leg biztonságosabb


és bocsi az írásom miatt!!


2019. ápr. 3. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Teljesen biztonságos, de inkább szólj anyukádnak, vagy nagyobb testvérnek, vagy valaki idősebbnek, aki a vásárlásban segíteni tud.

20 euró a google szerint 6400 forint.

Amúgy meg steamen, nem steamon.

2019. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos, tízmilliók használják. Ha van türelmed kivárni, akkor várd meg amíg akciós nem lesz, ilyenkor féláron adják a játékot és nagyjából havonta-kéthavonta akciós.
2019. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

anyukám nem örül neki :D mert attól fél hogy le nullázzák a kártyát

idősebbnek nem tudok szólni mert én vagyok a legidősebb 24 vagyok egyébként


szóval segítséget kérek tőletek hogyan vásároljam meg ott a játékot


bocsi de nem értek hozzá mert életem során csak a utorrentet ismertem

2019. ápr. 3. 18:37
 4/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem árulnak az üzletekben steam ajándékkártyát? Itt vannak ilyen kártyák minden üzletben. Bemész, veszel egyet, majd a kódot beírod a steam fiókodba. Nálatok ilyen nincs?
2019. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nulláznák le? Nem érdekük hogy több milliós pereket kapjanak.
2019. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem tudok róla sajnos :/ ma akarok a játékon játszani mert aszt mondták vagy is olvastam valahol


ha kész van a vásárlás a steamen azonnal a könyvtáramban lesz és tudom tölteni


nagyjából értek a steamhez de a gond az hogy több vásárlási lehetőség van és nem tudom hogy melyik a jobb melyik a gyorsabb és a fontos hogy melyik a leg megbízhatóbb

2019. ápr. 3. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen miért anyukád mondja meg hogy mit csinálj? Saját bankszámlád, bankkártyád lehet bármikor, 18 év felett szülő sem kell a létrehozáshoz.

A banktól lehet igényelni webkártyát, amire csak annyi pénzt raksz, amennyit akarsz, és nem férnek hozzá az alap számlához. De a bankkártyás fizet és a netes vásárlás is biztonságos, és nem fognak átverni, lehúzni. A bank nem fog sem többet, sem kevesebbet elutalni, mint amire a megbízás szól, mert nem tehet ilyet.


A paypal a másik lehetőség, az is egy bankszámlának felel meg, arra is csak annyi pénzt töltesz át amennyibe a játék kerül, és akkor azt sem lehet lenullázni.

2019. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hát azért szol bele mert félti a fia pénzét


a paybal fiókot most csinálok amúgy ha jól értem ha paybalal veszem a játékot akkor arra utalnom kell annyi pénzt amennyi a játék ?


nem ök veszik le amennyi a játék ára ? én nekem kell rá utalnom a játék árát és aszt ök meg le veszik ? nem nagyon értem bocsi


légy türelmes az újonccal :D

2019. ápr. 3. 19:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem bízol benne és van egy barátod, ismerősöd aki használ steamet akkor kérd meg hogy töltse fel neked a fiókod az ő kártyájával és te majd oda adod neki készpénzben.


"Digitális ajándékkártyák

Most már közvetlenül feltöltheted egy barát vagy családtag Steam Pénztárcáját online.


Egyszerűen jelentkezz be a Steambe, válassz ki egy Steames barátot és az ajándékösszeget, mi pedig intézzük a többit."

2019. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elhinni hogy ennyire suta ember létezik...
2019. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!