Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Biztonságos a steam?

Biztonságos a steam?

Figyelt kérdés

sziasztok most akarok vásárolni egy játékot steam-on

bánkártyával otp nem tudom hogy jo e hozzá de majd ki derül :D


játék neve Dead by Daylight hétvégén ingyenes volt és lehetett 2 napig játszani vele és nagyon meg tetszett


az ára 19,99€ ez mennyi magyar forintba nem értek az euróhoz /: ?


mert nem akarok ki tudja mennyit adni érte

és biztonságos a steam-on a vásárlás ? és aki ott vásárol légyszi segítsen hogyan csináljam sokan írják hogy a paybal vagy mit válasszam mert az ott a leg biztonságosabb


és bocsi az írásom miatt!!


2019. ápr. 3. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok helyen már ezer éve adnak a bankkártya mellé egy webkártyát is. Ha belépsz a netbankodba, akkor ott valószínűleg látni fogod. Ez egy virtuálisan létező bankkártya, ugyan úgy van kártyaszáma, lejárata, stb. Na ezeken általában nulla forint van, és a tényleges számládról tudsz róla átrakni pénzt. Én a számomra kevésbé megbízható helyekről szoktam ezzel vásárolni. Átutalom a webkártyára a termék árát, aztán annak a kártyának az adatait adom meg fizetéskor.
2019. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok helyen már ezer éve adnak a bankkártya mellé egy webkártyát is. "


Ja ez egy plusz fizetős szolgáltatás.

2019. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a Steam biztonságos, közvetlenül fizethetsz a bankszámládról kockázat nélkül.
2019. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ja ez egy plusz fizetős szolgáltatás."


Nem nyálaztam át minden bank kínálatát meg csomagjait, nekem van és használni is szoktam. Szerintem jópofa dolog, pláne ilyenek miatt.

2019. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

már meg vettem a játékot mastercadal és nem paybalal


7 válaszoló nem vagyok suta ember ha te nem értesz valamihez én nem mondom hogy suta vagy


inkább segítek neked hogy biztonságosan meg kapd amit akarsz

nem kell le nézni mást mert valamihez nem ért


világ életembe torrenteztem a játékokat életem során 2 játékot vettem meg aszt is dobozos változatban


online még nem vásároltam semmit és ezért tartottam a dologtól de ha mindig sutának nézel akkor ne es ebbe a hibába mint én és nem leszel te is suta szép napot

2019. ápr. 4. 20:06
 16/16 anonim ***** válasza:

Tipikus magyar mentalitás! :/

Minek vegyek meg egy játékot, amikor a netről lopni is lehet!? Barátom, ha világ életedben eredeti játékokkal játszottál volna tudnád hogyan kell online fizetni!!!

2019. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!