Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezek a játékok valók egy 14...

Ezek a játékok valók egy 14 éves fiúnak? Illetve biztonságos ez a Steam nevű oldal? Egy anya.

Figyelt kérdés

A fiam szeretne pár játékot erre a Steamre, de nem tudom, hogy meg merjem e adni a bankkártya számom. Illetve ezek szerintetek jók egy 14 éves srácnak?

Rocket League

The Binding of Isaac: Rebirth

Counter Strike: Global Offensive

Killing Floor 2



2016. okt. 13. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A steam biztonságos! De a Cs:Go( Counter strike global offensive játékot ne vedd még!!!!!
2016. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

A Rocket League és a Binding of Isaac tökéletesen megfelelnek egy ilyen korú srácnak. A másik kettővel mindenképpen várnék.

A Steam teljesen megbízható, ez a legnagyobb digitális játékáruház.

2016. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A mai 14 éves srácok már mindenfélével játszanak, én anno a Counter Strike egyik régebbi változatát már egészen kis koromban (8 évesen) nyomtam, semmiféle problémám nem származott belőle. Semmi gond nem lesz belőle, hacsak nem viszi túlzásba, vagy nem kezdi el túl komolyan venni a játékot. Ha nem egy hirtelen haragú, ideges típusú srácról van szó, akkor szerintem nyugodtan játszhat vele. Manapság már a kemény horror játékokkal is játszanak ilyen korú gyerekek, persze ez egyénfüggő.


A Steam pont olyan biztonságos, mintha egy szupermarketből vásárolnál mondjuk kenyeret. Ez egy teljesen biztonságos felület.

2016. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

#3

Lehet, hogy neked nem származott belőle semmi bajod, de az emberek általában nem szeretnek gyerekekkel játszani.

2016. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

# 4 Pedig a CS:GO játékosok jelentős része is 18 év alatti.:) Ahogyan a játékok többségében. Az a helyzet, hogy a gyerekek mondhatnák inkább, hogy nem szeretnek felnőttekkel játszani.


Tessék, ha nem hiszel nekem:


[link]


Szerintem senkit sem kell elítélni, mert nem töltötte még be a 18 évet. Vannak normális srácok is, nem csak tökkelütöttek.

2016. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg be kellene vezetni, hogy csak hitelesített születési dátummal lehessen multizni és az alapján is lehessen szűrni szerver keresésnél.
2016. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az elsőt leszámítva mind a háromban van valamilyen durvulás, agresszió, vér, stb.


A Steam valóban biztonságos teljesen, én is vettem már ott több játékot. A Steam lényege, hogy nincsen se doboz, se lemez, hanem digitálisan töltitek majd le a játékot. De teljesen legálisan, tehát ez nem illegális. A játékokat bármikor el lehet érni később újra a Steam fiókon keresztül, ha netán letörölnétek, de újra felraknátok.

2016. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg be kellene vezetni, hogy csak hitelesített születési dátummal lehessen multizni és az alapján is lehessen szűrni szerver keresésnél."

Biztos célja a kiadóknak, hogy harmadára essen vissza a forgalmuk, tuti rá fognak harapni az ötletre.

2016. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
#6: Én még külön fizetnék is érte. A ruszki- és lengyelszűrőért meg a kétszeresét is.
2016. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves gyereknek nem lesz baja ezektől, ha értelmes. Az sokkal többet árthat neki, ha az anyja nem ért vele egyet a mentális érettségét illetően. :)

Egy 14 éves gyerek.


A Steam pedig, ahogy az előttm szólók írták, teljesen biztonságos. Talán még a fizikális boltoknál is biztonságosabb. (Nem csap el az autó út közben, nincs fáradt eladó, aki rosszul ad vissza, nem gyári hibás a vásárolt dolog, stb..)

2016. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!