Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy PS3 használtan, jó állapot...

Zotya... kérdése:

Egy PS3 használtan, jó állapotban mennyit ér mostanság?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. 40.
2019. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haverom 30-ért adná oda kormánnyal és 3 játékkal. Akkor az úgy korrekt?
2019. ápr. 6. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább 30 az a 40. 40-ért már bő fél tucat eredeti játékkal, dobozzal, összes tartozékkal együtt tud elmenni.


Én azt hiszem 30-ért vagy 35-ért vetten 2 éve dobozzal, összes tartozékkal és 5 játékkal egy nagyon szép állapotú 320GB-os Slimet.

2019. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Fat, Slim, vagy Super Slim. Hány terrás (vagy super slim esetében 12 gigás alap-e). Hány éve van használatban, mennyire van beporosodva a ventiknél. Az a kormány is, hogy milyen. Játékok nem vészesek már rá, újonnan is lehet venni olcsón hozzá.


Ha jó kormányszett van hozzá, akkor azt mondom nem rossz a 30k így látatlanban. Viszont saját magamból kiindulva, hogy akkor 40k-ért vettem újonnan 12 gigás super slimet, és vinyóhoz olcsón hozzájutottam, így drágálom a 30k-t egy használt darabért, főleg ha a játékok és a kormány ratyi. Akkor olyan 20-25k lenne a reális.


Mondjuk, ha haverod, csak nem vág át, és nem fog rád sózni egy hibás vagy már belassult darabot. De azért nézd meg a konzolt és próbáld ki.

2019. ápr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!